06 Haziran 2016

İnci Ayakkabı Değişim İçin 2 Aydır Bekletiyorlar!

10.02.2016 tarihinde satın aldığım botu tabanda ve iç astarındaki deformasyondan dolayı 10.02.2016 tarihinde İzmir Agora şubesine teslim ettim. Ürün için değişim kararı çıktığı halde hala aynısı temin edilemedi. Çağrı merkezi ile defalarca görüşmeme rağmen çözüm bulunamadı. Önceleri sezonun değiştiğini ve ürünü temin edilemeyeceğini söylediler. Bir sonraki sene temin edilebileceğini fakat fiyatı değişirse fark ücreti alınacağını söylediler.

Daha sonra Çağrı merkezinden H*** Hanım konu ile ilgileneceğini, merkez depoda araştıracağını söyledi. 1 aydır herhangi bir dönüş yapmadı, ben defalarca görüşmek için aradığımda da ulaşamadım, aynı ürünü online mağazalarında satabilmelerine rağmen, bana bir türlü yardımcı olmuyorlar. Hiçbir sonuç alamadım. En kısa sürede değişimi uygun bulunan botun aynısından temin edilmesini bekliyorum!

Özge 122 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi07 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 444 74 63 / [email protected]

  • Özge06 Haziran 2016

    Düzeltiyorum, ürünü Agora şubesine teslim ettiğim tarih 28.03.2016'dır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön