14 Aralık 2015

İnci Ayakkabı Dalga Geçer Gibi Paramla Rezil Etti Beni!

29.10.2015 tarihinde Maltepe Carrefour SA İnci Ayakkabı mağazasından satın almış olduğum indirimli hali ile 319,90 TL tutarındaki ayakkabımı 1 hafta dahi olmadan yan tarak bölgelerinde açılma oldu. Bunun üzerine ayakkabımı İnci mağazasına geri götürdüm ve hiçbir açıklama ya da seçenek sunulmadan tamir deyip aldılar.

Sonrasında beni arayıp ayakkabımın hazır olduğunu söylediler. Tamirli ayakkabımı birkaç gün kullandıktan sonra tekrar aynı yerler açıldı. Bunun üzerine yine İnci mağazasına ayakkabıyı götürdüm ve incelemeye göndereceklerini söylediler bende kabul ettim. İnceleme sonucu tekrar beni aradılar yeni sıfır ayakkabı alabilirsiniz dediler be aynı modelinin sıfırını aldım. Sıfırı da bir gün kullandım.

Yasin 268 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi12 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 444 74 63 / [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön