19 Şubat 2016

İnci Ayakkabı Ciddiyetsiz Çalışanlar ve Mağaza Yetkilisi!

Ankamal'deki İnci Ayakkabı'da 15 Şubat 2016 Pazartesi çizme beğendim. Satış esnasında derisinin açılacağı ve bu işlemin 1 saatte hallolacağı söylendi. Kabul ettiğim çizme kasaya gelindiğinde makinenin ısınmasının uzun süreceği ancak Salı günü öğleye hazır olabileceği söylendi.

Ertesi günü öğle saatlerinde arandım ayakkabıcıya gönderilecek daha sağlam olacak Cuma öğleye alabileceksiniz dendi. Cuma günü öğle olduğunda ayakkabının artık hazır olduğunu düşünerek mağazaya gittim. Yarım saat beklememin ardından ayakkabı arayışları bir türlü bitmedi. Daha ayakkabının verilip verilmediğini bilmiyorlardı. Ayakkabı akşama doğru gelecek denildi. 3. kez de bu şekilde savuşturmaları beni sinirlendirdi ve iade ettim.

Müşteriye karşı verdiği sözde durmayan firma çalışanları, ciddiyetsiz bir çalışma disipliniyle insanları oyalamaktan başka bir işe yaramadıklarını gösterdiler. Şikayetçiyim!

Tuğba 120 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi25 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 444 74 63 / [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön