31 Ekim 2016

İnci Ayakkabı Bir Türlü İade Edilemeyen Ürün!

İnci'den deneyerek aldığım ve denediğim esnada herhangi bir sıkıntısı olmayan bir ayakkabı dışarıda giydiğim ilk günün 10. dakikasında ayak baş parmaklarımda öyle bir soyulma yaptı ki 1 hafta yara bandıyla gezmek zorunda kaldım. Durum böyle olunca haliyle iade etmek istedim. Sonuçta giyince canımı acıtan yürümeme engel olan ayakkabıyı neden giymeye devam edeyim. İade için gönderdim. Ürün incelendi ve üretim hatası yok şeklinde mesaj aldım. Mağazaya gidip ayakkabıyı teslim aldım mağazada bir kaç işlem yaptılar ayakkabıya artık vurmaz giyebilirsiniz dediler. 2. defa ayakkabıyı giydim. Yine aynı şekilde baş parmaklarımda ve diğer parmaklarımda yara yaptı. Yılmadım 3 defa iadeye gönderdim. Bugün 3. iade talebimin sonucu mesaj olarak geldi. Tahmin edildiği üzere ayakkabıda sorun yol denilmiş. Giyemediğim ayakkabıyı iade etmek en büyük hakkım. Müşterilerinizi bu şekilde mağdur etmeye hakkınız yok.

Gülfer 385 Okunma

Cevaplar

  • Gülfer01 Kasım 2016

    Müşteri temsilciniz beni aradı şikayetim üzerine derdimi ona da anlattım bana diyor ki elimden gelen bir şey yok ben ürününüzün kesinlikle iade alınmayacağını bildirmek için aradım yardımcı olmamı istediğiniz başka bir konu var mı? Pardon ama hangi konuda yardımcı oldunuz ki başka bir konuda sizden yardım isteyeyim. Giyemediğim ayakkabıyı ayaklarımın yara olması pahasına giymemi öneriyosunuz. Kesinlikle bir daha alışveriş yapmayacağım inciden. Teşekkürler bu harika (!) yaklaşımınız için.

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen tüm bildirimlere açık olduğumuzu belirtmek ister, değerli vaktinizi ayırarak konunun tarafımıza ulaşmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli araştırmalar sağlanarak, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 0850 222 74 63

  • Gülfer01 Kasım 2016

    Şirket politikanız müşteri memnuniyeti olması gerekirken müşteri memnuniyetsizliği olmuş durumda. Beni bu şekilde mağdur ederek de bu politikanızı gayet güzel uyguluyorsunuz tebrik ederim. Ayrıca ayakkabıyla ilgili müşteri hizmetlerinizi aradığımda gerçek anlamda bilgi kimseden alamadım derdimi anlatacağım yetkili bir kişiyle konuşmak istedim ama ne çare. Müşteri temsilcileriniz benim yapabileceğim bir şey yok bu durumda demekten başka hiçbir şey yapmadılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön