08 Temmuz 2016

İnci Ayakkabı Babetin İlk Giymede Dikişleri Söküldü!

2015 Temmuz ayında İstanbul Can Park İnci'den tabanı hasır bir babet aldım. Daha ayakkabıyı giydiğim ilk gün ayakkabının dikişleri söküldü. Ayakkabıyı İnci'ye götürdüğümde ayakkabının firmaya gönderileceğini ve cevaba göre değişim yapılacağını belirttiler. Oradan cevap gelene ben yeni ayakkabımı alana kadar on beş gün geçti. Yine bir babet aldım, birkaç kez giydim ve kış sezonu geldiği için kaldırdım.

Bu yaz ayakkabıyı çıkarıp giydiğimde tabanı yine ayrıldı. Bunu mağazaya söylediğimde fatura istediler, aksi takdirde bir şey yapamayacaklarını söylediler. Ciddi paralar vererek aldığınız bir ayakkabının bu kadar kısa sürede iki defa parçalanmasında faturayı saklamadığınız için siz suçlu ve mağdur oluyorsunuz. Görevli bayanın cevabı ise keşke tabanı hasır bir ayakkabı almasaydınız oldu. Kesinlikle mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Aylin 158 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Deri Müşteri Hizmetleri 444 74 63 / [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön