İnci Ayakkabı Ayağımı Boyuyor!

Arzu E. |

07. 05. 2013 de 0008 nolu fişle aldığım lacivert loafer ayakkabım ayağımı boyadığı için mağazaya götürdüğümde deri ayakkabı boyar diye geçiştirip hallederiz dediler. 10 gün kadar sonra aldığımda hala boyuyordu. İstanbul' a göndereceğiz diye aldılar.

Döndüğünde ne malzemeden olduğu belli olmayan siyah bir astar yapıştırmışlar bunu yaparken de beyaz topuğunu kirleterek göndermişler. Arcadium mağazasındaki satıcı bir malzemeyle sildi, iyice beter oldu. Bende ayakkabı giyilemez halde olduğu için mağazada bırakıp çıktım.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arzu E.
  27 Haziran
  22:16

  bir daha ayakkabı alırken boyamama garantisi mi istemeliyim

 • 27 Haziran
  14:07

  Sayın Yetkili,

  Müşterimiz ile telefon ve mail yolu ile de iletişime geçilmiş olup, gerekli bilgiler iletilmiştir.
  Ürünlerimizde ayak boyamama garantimiz olmaması nedeni ile değişim yapılamayacağı ancak içerisine ayak boyamaması için konulan astarın daha düzgün bir şekilde yaptırabileceğimiz iletilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız
  Saygılarımızla

 • Arzu E.
  27 Haziran
  00:10

  firmanın müşteri ilişkilerini aradım.şikayetin ulaşmadığını ,inceleyip arayacaklarını söylediler.ama gün içinde dönen olmadı ayakkabım hala mağazada duruyor.

 • Arzu E.
  25 Haziran
  13:33

  arcadium mağazası çalışanları gayet bilgisiz ve ilgisiz.merkezle de henüz arayan olmadığı için görüşemedim.ayakkabım hala mağazada duruyor.