01 Mayıs 2013

İnci Ayakkabı Aldığım Çizmeler Açıldı!

09.12.2012 tarihin de 239.94 tl ödeyerek aldığım çizmeler 1 ay dolmadan açılmaya başladı. Çizmeleri mağazaya götürdüm ve yeniden tamir edilip bana geri verildi.Ürünleri geri alırken yeniden aynı problemi yaşamak istemiyorum, tekrar açılır mı diye sordum ve mağaza personeli bana yaşamazsınız dedi.

Ama ben aynı problemi 2 hafta olmadan tekrar yaşadım ve tekrar mağazaya götürdüm.İade etmek istiyorum dedim.Mağaza personeli bana bunlar yapıştırma olduğu için açılır demişti.İade için merkeze gönderildi ürünler ve merkez iadesini kabul etmedi.Ürünleri tekrar tamir edip yolladı.Ben ödediğim parayla rezil oldum.

Zehra 51 Okunma

Cevaplar

  • Zehra09 Mayıs 2013

    onarım yapılmışmışş ürününüz kaç kere açıldı yapıştırma ürünler satıyorsunuz ssonra da ürününüz onarıldı diyorsunuz. yeniden açılmayacak mı sanki satarken öle demediniz. bunu personeliniz bile söyledi ürünler açılıyor diyeee. ben şikayett etmekte devam ediyorum ve bunu medyaya da yansıtıcağım. gazeteler de herkes görecek. incinin nasıl bir marka olduğunu.

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin bildirimi ilgili birimlerimize iletilmiş olup, değişim onayı verilmediği ve onarım yapıldığı belirtilmiştir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön