08 Kasım 2014

İnci Ayakkabı 4 Günlük Ayakkabıya Tamir Kararı Verdi!

Erzurum mağazasından almış olduğum imnçdy4b08384420 model numaralı lacivert erkek ayakkabısını 4 gün giyindikten sonra sağ ayakkabının iç tarafında açılma oldu. Erzurum mağazaya geri götürüp şikayetimi bildirdim. Merkeze göndereceklerini ve sonucun bana SMS ile bildirileceğini söylediler.

16.10.2014 tarihinde ürün sizin elinize ulaştı ve 17.10.2014'te tamir kararı ile Erzurum mağazaya ürünü geri gönderdiniz. Bırakın SMS ile bilgiyi kaale alıp ürünle ilgili bilgi dahi vermediniz. Bugün 07.11.2014'te Erzurum mağazaya durumu sormak için uğradığımda bu bilgileri aldım. Ben İnci müşterisiyim ve İnci beni ilgisizliğiyle büyük hayal kırıklığına uğrattı. İnci'ye olan güvenimi sarstı.

Gökhan 328 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi10 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve diğer şikayetleriniz ile ilgili her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.. Yapmış olduğunuz bildirim ile ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Her türlü bildirimleriniz için bizlere ı[email protected] adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön