12 Nisan 2016

İnci Ayakkabı 2 Haftadır Gelmeyen Ürün.

Ankara Optimum da 27.03/2016 tarihinde beğendiğim ayakkabının "40" numarası mağazada olmadığı için ürünün satışını yapıp ürünü başka bir mağazadan 3 gün için temin edince haber vereceklerini söylediler. 5 gün geçmesine rağmen arayan olmadı. Birkaç gün sonra gittiğimde ürünün 40 numara sipariş edilmesine rağmen "41" numarası gelmişti. Bir yanlışlık olduğunu ve tekrar sipariş verileceğini söylediler. Bu sefer aradan 1 hafta geçmesine rağmen ürün hala elime ulaşmadı. Ürün için kargo takip numarasını da veremedikleri gibi 2 gündür ürün dağıtımda diye oyalıyorlar. İlgili kargo firmasını aradığımda ise teslimat adresine ve şahsına ait bir kargo bulunmadığını söylüyorlar. İlgili mağaza çalışanlarının,ilgisiz,ciddiyetsiz,umursamaz konuşmalarından, satış taktiklerinden şikayetçiyim. Ödemesini yaptığım bir ürünün hala gelmemesinin ve bu süreçte manasızca oyalanmaktan şikayetçiyim.

Akif 133 Okunma

Cevaplar

  • İnci Ayakkabı Temsilcisi16 Nisan 2016

    Sayın Yetkili, Müşterimize geri bildirimi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

  • Akif'in Teşekkür Mesajı15 Nisan 2016

    Mağaza müdürü Orçun Bey'in yapıcı konuşmaları sonrası rahatladım. Yine de bu yorgun süreç sonrası gelen ürün 41 numara ve ayağıma da uymadığı için iade ettim. İnci Ayakkabı firmasına olan kırgınlığım devam etmekle birlikte süreçle ilgilenen, sürecin kötü sonuçlanmasına ve olumsuz bir süreç yaşanmasına neden olan mağaza personeli ile ilgileneceği sözü veren Orçun Bey'e ayrıca teşekkür ederim.

  • Akif13 Nisan 2016

    27/03/2016 tarihinde Ankara Optimum Outlet mağazasından almış olduğum ayakkabı 40 numara olarak tarafıma gönderilecekken mağazada denediğim ve satmaya çalıştıkları 41 numara ayakkabı yine 41 numara olarak adresime gönderildi. Üstelik farkedilmesin diye kutunun ve ayakkabının üzerindeki numara bölümleri kazınmış halde. Kaldı ki ürünün başka mağazadan geleceğini söyledikleri ve pazar günü sorduğumda kargoda olduğunu söyledikleri halde sevk tarihi 9 Nisan değil 10 Nisan olarak ilgili ekte gözükmektedir. Ürünü temin edemiyoruz iptal edelim demek yerine zorla satmaya çalışmalarından ve net konuşmayıp tarafımı oyalamalarından şikayetçiyim. Ürünü iade etmek kolay bir süreç fakat bu süre zarfında müşteriyi aptal yerine koyan ilgili mağaza personelinden şikayetçiyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön