İnci Ayakkabı 2 Günde Deforme Olan Ayakkabı!

Mehmet S. |

23/7/15 tarihinde İnciden ayakkabı aldım, 2 gün giydim 2 günde üst yüzey çatladı, deforme oldu şehir dışında olduğumdan götüremedim, 2 hafta sonra götürüp 2 gün giydim ve bu hale geldi dedim, incelenmesi için gönderdiler, bu tarih Ağustos ayının ilk haftası idi, ayakkabı gitti geldi, cevap üretim hatası yok. 12/8/2015 kabul etmedim, tekrar gönderin dedim, Marmara Park AVM' de görevli kişi tamam dedi, bir daha gitti ancak tarafıma bilgi verilmedi, ben aradım en son ne oldu ayakkabı tekrar ret olmuş dediler, ben 3. ye gönderin dedim kişi tamam dedi, tekrar bilgi verilmedi, ayakkabı bana 5/1/2016 tarihinde geldi sadece 2 defa gönderilmiş 3.ye gitmemiş, yaklaşık 4 ay oldu sonuç yok! İnci bir daha mı asla almam!

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet S.
  13 Ocak
  17:26

  Firma tarafıma cevap verdi ancak cevap sadece şu üretimden kaynaklanan herhangi bir problem olmadığından iade değişim yapılamamaktadır. Ancak firma neden bir ayakkabının neredeyse dört ay boyunca mağazada kaldığı ile ilgili cevap yok veya neden mağaza çalışanları ayakkabıyı 3 defa gönderdik demelerine rağmen ayakkabıyı 2 defa göndermişler sayın yetkili çözüm namına bir üretimde bulunmanızı dilerdim ancak bana yazılı olarak verdiğinizin aynı cevabını verdiniz şunu belirtmek isterim bir müşteri kolay kazanılmıyor ancak çok çabuk keybetmeyi bu kadar basit olarak kabul etmeniz gerçekten hayret verici evimde şuanda 6 adet inci marka ayakkabı var ancak bundan sonra olmayacağına emin olabilirsiniz.

 • 13 Ocak
  09:19

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle her konuda bildirimlerinize açık olduğumuzu ve size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

  Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşme yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İnci Deri Müşteri Hizmetleri
  444 74 63 / musterihizmetleri@incideri.com

 • Mehmet S.
  11 Ocak
  11:54

  İnci marka evde 6 tane ayakkabım var her yıl en az iki ayakkabı alırdım 3 yıl önce aldığım ayakkabı sapa sağlam ve hala giyiyorum bu davranış böyle bir mağazaya yakışmadı alışveriş yaparken insanlar şuna dikkat eder kalite ve kalitenin yanında satış sonrası karşılaşılacak problemler için iyi hizmet alma beklentisi ancak inci mağazası bazı işletme stratejilerini (ör satış sonrası iyi hizmet) değiştirmiş gibi