25 Ekim 2016 #6780316

İnci Akü Hatalı Kullanım Yapmışım!

Aküyü hatalı kullanmışım, test raporunda böyle yazıyor. Araca takıldıktan sonra akü 2 yıl götürmeyecekse neden garanti var? Garanti dahilinde işlem görmeyecekse garantili diye satış yapmayınız lütfen.


Aküyü bayiye götürmeden önce arabamı elektrikçiye götürdüm, bütün elektrik testlerini yaptırdım bu 1. Sonra aküyü aldığım bayiye gittim, aküyü direk şarja takıp sonra alırsınız dediler bu 2. Başka arabayla götürdüğümüz için arabam 1 gün yattı bu 3. Sonra akü yine bitti tekrar bayiye gittim bu 4. Şimdi rapor hazırlamışlar hatalı kullanım diye ben bayiye yine gideceğim bu da 5 ediyor.


5 kere bayiye gidip gelip, hatalı kullanım raporu aldıktan sonra şöyle bir masrafa bakınca direk yeni akü alsam yeriymiş. Elektrikçiye arabayı kontrol ettir, defalarca bayiye git ve sonucunda hatalı kullanım desinler. Aküyü arabaya takıp kullanmak haricinde başka kullanım var mı, ben neyi yanlış yaptıysam?

Alper 2.337 Okunma

Cevaplar

  • İnci Akü Temsilcisi27 Ekim 2016

    Merhaba Alper Bey, Yetkili servisimiz tarafından yapılan kontrolde, akünüzde üretim kaynaklı bir arıza olmadığı için garanti kapsamında değişim yapılamamaktadır. Saygılarımızla,

  • Alper27 Ekim 2016

    Evet dönüş yaptılar ve Ekliyorum şikayeti olan arkadaşlar hiç boşuna şikayet yazmayın aküde fabrikasyon bir hata yoksa adam ilk arabaya taktı çalışıyor ise bütün işi bitti sizinle. Üretimden hata yoksa garanti dahilinde işlem yapılmıyormuş Tercihlerinizi ona göre yapın.

  • İnci Akü Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba Alper Bey, İletmiş olduğunuz konu ilgili birimimize aktarılmıştır. Konu ile ilgili teknik birimimiz, tarafınıza dönüş yapacaklardır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön