31 Ocak 2014 #2265460

İnci Akü Garantili Aküyle İlgilenmiyor

İnci Akü garanti süresi devam eden Akümü, defalarca sorun yaşamama rağmen değiştirmedi. Arabayı başka araba yardımı ile çalıştırmak durunda kaldık, işimize geç kaldık ve güvenimiz zedelendi. Antalya'dan aldığım 2 adet 105 amper inci akü 7 ay sonra şarj tutmamaya başladı.


Mersin merkezden İnci Akü'nün servisi olmadığını öğrendim. Fabrikayı aradığımda bana çalışmayan aracımla 45 km uzaklıktaki Tarsus ilçesine gitmemi söylediler. Ben böyle umursamazlık görmedim. Bundan sonra araçlarıma akü alırken daha dikkatli bir marka seçeceğim.

İsmet 1.694 Okunma

Cevaplar

  • İnci Akü Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın İsmet KUŞ, Aküleriniz 125 ah olup, Adana servis noktası tarafından incelenmiştir. Konu ile ilgili inceleme sürecinde bölge müdürü de aranmış olup, akülerde üretim kaynaklı bir arıza tespit edilememiştir. Size gerekli açıklamalar bayi, servis ve saha elemanı tarafından aktarılmış olup aynı zamanda 1 tanesine yardımcı olma anlamında garantiden değişim teklifinde bulunulmuştur. Siz ise bunu kabul etmeyip ikisinin de değişimini talep etmektesiniz. Üretim kaynaklı bir arıza olmayan akü garanti kapsamında değerlendirilemez.

  • İnci Akü Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın İsmet KUŞ, Başvurunuz kayıt altına alınmıştır. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. İNCİ AKÜ MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön