İnci Akü Servis Arızaya Kullanıcı Hatası Diyor!

Ömer K. |

2011'in 11. ayında taktırdığım İnci Akü bozuldu ama yetkili servisler elinden gelen zorluğu çıkarmasına rağmen baktırdım evrağınızda kaşe yok imza eksik vs şimdi kullanım hatası diyor. Hususi bir otomobil günlük 100 KM yapan aracın aküsü nasıl kullanım hatası olur. Anlatamadılar akü suyu yanmış kendileri bile inanamıyor zaten anlatamıyorlar her yere söyledim sonuç yok dönende yok.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer K.
  31 Temmuz
  03:08

  sayın yetkili aracım 2011 model olup bütün bakımları yetkili servis de yapılmaktadır 3 defa marş ve şarj ölcülmüştür ve aracım hususi kullanım olup günde max 100 km yapmaktadır ve aküm bakımsız aküdür...

 • 29 Temmuz
  08:37

  Sayın Ömer Karakoç,

  Akünüzde teknik servisimizin yapmış olduğu inceleme neticesinde, "Aşırı Şarj-Yanık" diye tanımlanan bir arıza bulunmaktadır. Bu arıza akünün derin deşarja uğratılıp kullanılmaya devam edilmesi, zaman zaman araçtaki alternatör şarjının yeterli gelmemesi yada aşırı şarjı, akünün uzun süre bakımsız kullanılması vb. durumlardan meydana gelmektedir.

  Bu arıza ile karşılamamak adına; aracınızdaki marş,şarj ve sabit tüketim değerlerini ölçültürmenizi/periyodik olarak kontrollerini tavsiye ederiz. Ayrıca akünüzün periyodik olarak bakımlarını/kontrollerini yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

  İNCİ AKÜ
  Müşteri Hizmetleri

 • Ömer K.
  26 Temmuz
  19:56

  üretim kaynaklığı hata yoksa ne kaynaklı bir arıza var bu aküde açıklayamayadılar çünkü yok

 • Ömer K.
  26 Temmuz
  19:54

  sayın inci akü yetkilisi akümü değiştirdim eski inci aküyüde hala saklıyorum çünkü herkese göstericem afiş yaptırıp arabama asıp herkesi bilgilendireceğim saygılar...

 • 26 Temmuz
  09:49

  Sayın Ömer KARAKOÇ,

  Akünüzde üretim kaynaklı bir arıza tespit edilemediği için garanti kapsamında değişim işlemi yapılamamıştır.

  İNCİ AKÜ
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 • Ömer K.
  18 Temmuz
  02:38

  daha dönüş yapılmadı ....

 • 15 Temmuz
  08:14

  Sayın Ömer KARAKOÇ,

  Başvurunuz kayıt altına alınmıştır. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

  İNCİ AKÜ
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ