31 Mayıs 2016

İnci Akü Garantisi Devam Eden Ürün Garanti Kapsamı Dışındaymış..

Garantisi devam eden 42 amper dar inci aküyü şarj tutmaması gerekçesi ile bostancı oto sanayideki Çebi Otomotive gerekli kontroller için bıraktım. Akünün daha önceden şarja bağlandığını ve yandığını bu sebeple garanti dışında kaldığını ilettiler. Ürün şarja bağlanmış olabilir fakat kimse bir aküyü hobi olsun diye şarja bağlamaz gene şarj tutmaması gerekçesi ile şarja bağlanmıştı yani aynı problemi yaşıyordum. Bir buçuk yıllık ürünün bozulmasına mı üzüleyim yoksa garantisi devam ederken garanti dışı bırakılmasına mı üzüleyim?

Mert 1.439 Okunma

Cevaplar

  • İnci Akü Temsilcisi03 Haziran 2016

    Merhaba Mert Can Bey, Akünüzde, inci akü yetkili servisi tarafından yapılan kontroller sonrasında, fabrikasyon kaynaklı bir arızaya rastlanmadığı için garantiye girmemektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic A.Ş.

  • Mert03 Haziran 2016

    Sorunum çözülmüştür ilgisizliğinize ve duyarsızlığınıza teşekkür ederim. Sorunumu başka bir markadan akü alarak çözdüm. Gerek genel müdürlüğünüz ile görüşmem gerek akünün kontrolünü sağlayan bayiniz çözüm üretememiş veya üretmek istememiştir bu sebeple memnuyetsizliğimi belirtmek isterim. Bu tarihten itibaren İnci Akü markasının ürünlerini şahsım olarak tercih etmeyeceğimi belirtmek isterim.

  • İnci Akü Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Merhaba Mert K. Bey, İletmiş olduğunuz konu, ilgili birimlere aktarılmıştır. Konu ile ilgili teknik birimlerimiz tarafınıza dönüş yapacaklardır. Saygılarımızla, İnci Gs Yuasa Akü San. ve Tic A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön