26 Ekim 2016

İncehesap.com Sipariş İptal Edildi

Bu site siparişimi onayladı (e-mail ile). Bir gün sonra siparişi iptal etti. Hiçbir bilgi vermedi. Sitesindeki sipariş izlemede fark ettim. Sonra internette bu siteyi keşfettim. Keşke önce buraya baksaydım.

Bu siteye cezai müeyyide uygulayacak bir merci yok mu acaba? Bunlara yazdığım yazıyı da paylaşıyorum. Lütfen bu siteden alışveriş yapacaksanız 40 kez düşünün. "Sayın İncehesap.com yetkilileri! Dün sitenizden Asus rp-ac66 repeater aldım. Siz de siparişi onayladınız. Daha sonra hiçbir bilgi vermeden siparişi iptal ettiğinizi biraz önce siteyi kontrol edince gördüm.

Bu yaptığınız ticari ahlaka sığmaz. Bana ödediğim parayı ne zaman iade edeceksiniz? Sizden dünya ahiret şikayetçiğim. Ulaşabildiğim her yere de bu konuyu yazacağım. Paramı ne zaman iade edeceğinizi bildirmezseniz bankaya da şikayet edeceğim. Son derece kabasınız sizden hiç hoşlanmadım"

Cem 3.569 Okunma

Cevaplar

  • İncehesap.com Temsilcisi07 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, incehesap.com ekibi olarak öncelikle yaşamış olduğunuz problemden dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu konuda gerekli önlemleri aldığımızı bildirir, ilginize teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön