07 Ağustos 2013

İncehesap.com Aldığımız Yazıcıda Tonerler Çıkmadı!

Toonerlerimiz çıkmadı ve firmayla irtibata geçtik. İncehesap.com, gönderin değiştirelim dediler ve kurumumuzun 1 haftalık yazıcısını gönderdik. İçini toz doldurup bize geri gönderdiler fakat nasıl cihaz kırık dökük kapaklar parçalanmış, yani işin açıkçası bizim bu firmadan bir umudumuz yok fakat bir daha da üzülerek hiç bir online işlem yapmayacağımı belirtmek istiyorum.


Dikkate almayacaksınız biliyorum ama bizim gibi kimse mağdur olmasın. Sayenizde iş haddim sonlandırıldı. Bilgilerinize.

Mustafa 511 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa20 Eylül 2013

    Evet doğrudur fakat ürünü yolladığımda hiç bir sorun yoktu bana yollayın dedeiniz içine toner tozları attınız her tarafına sonra parçalarını kırdınız bunuda siz çok iyi biliyorsunuz

  • İncehesap.com Temsilcisi19 Eylül 2013

    Merhabalar Sayın Mustafa Ö. Almış olduğunuz yazıcı modeli o tarihte en çok satışı gerçekleşen bir ürün olup, içerisinden toner çıkmama gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü ürün SAMSUNG TÜRKİYE tarafından fabrikasyon çıkışı yapılmadan önce belli bir hacim ve ağırlıktan da geçmektedir. İçerisinde 4 farklı renkte toner bulunan bu yazıcı tarafınıza kapalı ve içerisinde demo tonerleri mevcut olarak gönderilmiştir. Sonrasında içerisinde toner çıkmadı diye geri gönderdiğiniz cihazda toner tozlarının bulunduğunu gösteren resimleri mevcuttur. Ayrıca ürün Samsung servisine gönderilerek incelenmiştir ve servis tarafından verilen rapor doğrultusunda da yazıcının kullanıldığı çıktı alındığı tarama yapılan kapaklı üst bölmesinde firmanıza ait antetli kağıdınızın bulunduğu saptanmıştır. Servis yaptığı saptamalar ve raporlar sonucunda size toner göndermemiştir. Bu bilgiler tarafınıza mail ve telefon ile de aktarıldığından yazmış olduğunuz şikayet içeriği doğru bilgiler yansıtmamaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  • Mustafa17 Ağustos 2013

    asla ve asla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön