İncehesap.com Tüketici Haklarını Yerine Getirmiyorlar!

Ünal Y. |

Fiyatı uygun diye İncehesap.com'dan Onyo marka tablet aldım aldığıma alacağıma pişman oldum, ürün elime geçti paketi açtım şarj adaptörü çıkmadı. Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım çok rahat bir şekilde garanti belgesindeki firmayı aramamı adaptör istememi söylediler aradım gönderdiler bu seferde 12 saat elekte takılı bırakmama rağmen elektrikten çektim anda tablet kapandı defalarca denememe rağmen sorun çözülmedi. İncehesap'ı müşteri hizmetlerini tekrar aradım durumu anlattım garantili ürün servisine gönderin dediler hesap edin ürünü hiç kullanamadım. Hani tüketici hakları 7 gün değişim iade hakkım anlat derdini anlatacak yer bulabilirsen ürünü servise gönderdim ürünü sipariş verip aldım, tarih 27/07/2016 bu şikayeti yazdım tarih 17/08/2016 ürün bugün tamir olup geldi inşallah kullanmak nasip olur.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ünal Y.
  07 Aralık
  10:35

  Sizden aldım onya tapletle tin sorun vearızasıyla baş edemedim satıcı olarak hiç ilgilenmediniz sonunda çöpe attım asla sizden de daha alişveriş yapmam töbe

 • 07 Aralık
  09:32

  Değerli Müşterimiz, incehesap.com ekibi olarak öncelikle yaşamış olduğunuz problemden dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu konuda gerekli önlemleri aldığımızı bildirir, ilginize teşekkür ederiz.