İncehesap.com Siparişimi Göndermiyor!

Musa B. |

Ben İncehesap.com sitesinden S4 siparişi verdim. Ekranda 24 saat içerisinde kargo ibaresi vardı. Ben de sipariş vermeden önce müşteri hizmetlerini aradım. Ürünün olup olmadığını sordum. Ellerinde ürünün olduğunu söylediler. Ben de ödememi hemen yaptım.

Arada 5 gün geçmesine rağmen hala ürünümü göndermediler. Kısacası güvenim kalmadı. Eğer bir gün içerisinde ürünümü göndermezlerse galiba savcılığa gideceğim. 1524 TL'mi hesaplarında tutuyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  10:24


  Öncelikle incehesap.com u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşterilerimize faturasız ürün göndermemiz mümkün değildir, ancak kargo poşeti ile birlikte dikkat edilmeyip atılabilen yada kargo aracında düşüp kaybolabilen faturalar olabilmektedir, fatura olmadığı belirtilen ürünler için kendimizde bulunan nüsha ile Aslı gibidir faturası yapıp müşterilerimize ulaştırmaktayız.

  Bilginize sunar iyi günler dileriz.

 • 07 Kasım
  10:55

  Merhabalar Sayın Musa B.

  Ürünün sınırlı stoğu sizin ödemeniz tarafımıza ulaşana kadar tükenmiştir ve size yeni gelen ürünler beklenerek çıkış 16.09.2013 tarihinde yapılmıştır ; 17.09.2013 de Yurt içi kargo tarafından size teslim edilmiştir, yasal olarak faturasız ürünü kargoya teslim etmemiz de mümkün değildir, faturaların bir nüshası kargo poşetine diğer nüshası ise ürün kutusunun yanına konularak gönderilmektedir fatura kayıplarında Aslı gibidir yapılarak yeniden size nüsha gönderilmesinde bizim açımızdan da sakınca olmadığından bu gibi durumlarda 0212 267 00 99 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz, ürün gönderimindeki gecikme için özür diler iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 • Musa B.
  19 Eylül
  17:34

  Şunu da belirtmek istiyorum. Telefon elime bir hafta sonra ulaştı ama içinde garanti belgesi ve faturası yok. Bana size elektronik fatura göndereceğiz dediler ancak onu da yapmadılar. Hala bekliyorum. :(