13 Nisan 2013

İncehesap.com Gönderdiği Yanlış Kablo Nedeniyle Yazıcım Bozuldu!

İncehesap üzerinden HP çok fonksiyonlu yazıcı satın aldım. Ürün sayfasında yazıcı ile birlikte USB ara kablosu verilmiyor diye bir not vardı. Ben de siteden alışveriş ile birlikte ara kabloyu alayım dedim.

Bana normalde 2.0 USB kablosu göndermeleri gerekirken, 1.1 USB kablo göndermişler. Bu da yazıcının bozulmasına sebep oldu. Sağolsun HP sorun çıkarmadan ürünümü Teknik Servis merkezine göndermemi sağladı. Gelin görün ki, 2 haftalık sinir harbi, 20 lira civarı kargo parası benden çıktı.

Onların tek yapmaları gereken 1.1 kablo yerine 2.0 kablo göndermeleriydi.Kendilerini aradıklarında tek söyledikleri şey "Üzgünüz" oldu.

Hamid 535 Okunma

Cevaplar

  • Hamid 03 Haziran 2013

    20 TL kargo bedeli + 2 haftalık sıkıntının karşılığı nedir? Ben gönderdiğiniz hediye çekini personelinizin eğitimi için açacağınız fona hediye çeki olarak gönderiyorum. En azından bundan sonra 1.1 kablo ile 2.0 kablo arasındaki farkı ayırırlar.

  • İncehesap.com Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Merhaba Sayın Hamid A. Yaşanan bu olaydan dolayı öncelikle özürlerimizi tekrar bildirmek isteriz. Ürün servise gönderildiğinde HP Türkiye ile yapılan görüşmeler neticesinde müşterimizin sorunu halledilmiştir. Müşterimizin kargodan kaynaklanan zararını sisteme hediye çeki tanımlanarak giderilmeye çalışılmıştır. İyi günler dileklerimizle, Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön