İncehesap.com 3 İş Günü Dolmasına Rağmen Ürünüm Kargoya Teslim Edilmedi.

Enes Behlül Y. |

Satın aldığım Lenovo ideapad 510 80sr0082tx siyah dizüstü bilgisayar üç iş günü içerisinde kargoya verilmedi. Siteleri üzerinden gönderdiğim yardım talebine ise cevap vermiyorlar. Müşteri hizmetleriyle konuştum, ancak ürünün temin sürecinde olduğunu söyledi ve daha kendilerine ne zaman ulaşacağını dahi bilmiyorlar. Bugün siparişten sonra 5. iş günündeyiz, saat 16.40 ve hala bir haber yok.

Stoğunda olmayan ürünü bize satıp temin süreci diye oyaladıklarını düşünüyorum. Şikayetvar üzerinden okuduğum birçok şikayette ise, İncehesap.com' un iade edilen ürünlerin geri ödemesini yapması çok uzun sürdüğü açıkça belli olmaktadır. Ayrıca yine birçok şikayette, İncehesap.com' un sattığı ürünleri düzgün bir şekilde paketlemeden kargoladığı gözüküyor. İki arada bir derede kaldım, umarım bu çile yakında biter.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Aralık
  08:52

  Değerli Müşterimiz, incehesap.com ekibi olarak öncelikle yaşamış olduğunuz problemden dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu konuda gerekli önlemleri aldığımızı bildirir, ilginize teşekkür ederiz.

 • Enes Behlül Y.
  20 Ekim
  01:26

  7. iş gününde kargoya teslim edildi. Ertesi gün ürün elime geçti.