İncehesap.com Tedarik Ve Kargo Problemi

Eren Eren31 Mart 11:52

İncehesap.com firmasından 27.03.2020 cuma günü: 546808-546757-546435 sipariş numaraları ile 3 adet sipariş verdik. Aldığımız bütün ürünler "stoktan hızlı teslimat, 24 saatte kargoda! " ibaresi içeriyordu. Pazartesi günü kargolama tarihini sorduğumuzda, sabah atılan maile akşam cevap vermek suretiyle "3 günü içerisinde temin edilip kargolanacaktır" denildi. 

Bu siparişlerden biri için ise bir kargo takip numarası verildi, verilen kargo takip numarası benim adresime gelmeyen bir kargo! Salı günü ise, diğer sipariş için "3 iş günü içerisinde temin edilecek" denildi. Hangi 3 iş günü? Hangi günden başlayarak? Sonsuza kadar 3 iş günü temin mi edeceksiniz? Sorumsuz bir firma. Mail aracılığı ile iletişim kurarak problemi anlamaya, bilgi almaya çalışmak imkansız.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

İncehesap Logo İncehesap 31 Mart 11:53

Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Nihat 03 Nisan 10:05  

    Bunlar böyle kardeşim alışveriş yapıp prim verdirmiceksiniz kapatıp gidicekler

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler