17 Ekim 2016 #6698932

İncehesap Parasını Tahsil Ettikleri Halde Ürünü Teslim Etmemek İçin Onlarca Bahane Üretiyorlar!

Parasını tahsil ettikleri halde ürünü teslim etmemek için onlarca bahane üretiyorlar! Telefonları cevap vermiyor. 1 saat beklerseniz telefonlarına cevap veren vasıfsız ve şirket içinde önemsenmeyen şahıslar telefon konuşmasında vaat ettikleri işlemleri ısrarla yapmıyorlar! Bu niyetteki bir ticaret anlayışı ayıplı ürün göndereceği için İncehesap.com sitesi sahipleri olan G** ve F*** E*** isimli sahiplerinden şahsen suç duyurusunda bulunmaya karar verdim.


Bu alışkanlıkları devam ederse tbk 66 madde ve TCK 157 maddesi uyarınca yasal takip başlatmayı ihmal etmem. 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu madde 157 (1) Hileli davranışlarla bir kimseyi aldatıp, onun veya başkasının zararına olarak, kendisine veya başkasına bir yarar sağlayan kişiye bir yıldan beş yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adli para cezası verilir.

Melek 982 Okunma

Cevaplar

  • Melek03 Ocak 2017

    2,5 ay sonra gelen bu mesaj a hiç memnun olmadığımı tekrar söylemek istiyorum. malı durumu kötü olan bir aileye cep telefonu hediye etmek istedim. Rezil oldum. Maillere dönmediler, telefonlarda gayri ciddi ve sert konuşmalar, sık sık aramama rağmen kargoyu geciktirdiler.

  • İncehesap Temsilcisi07 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, incehesap.com ekibi olarak öncelikle yaşamış olduğunuz problemden dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu konuda gerekli önlemleri aldığımızı bildirir, ilginize teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön