05 Şubat 2014 #2274906

İncehesap.com Kusurlu Ürün Gönderdi!

General Mobile Discovery marka cep telefonunun yanında sipariş verdiğim flip cover denen kılıf telefona tam olarak oturmuyor. Ürünün yapısı gereği arka kapağın yerine tam olarak takılabilmesi gerek ancan siz yerine oturtsanız bile kendisi tekrar geri atıyor.


Bu durumu müşteri hizmetlerine bildirmek için aradığımda ise telefondaki hanımefendi garip bir şekilde benim beceremediğimi, gidip bir telefoncuya göstermem gerektiğini söyledi(!) Eğer o da yapamazsa geri gönderebilir mişim kılıfı(?) Ayrıca sitede açıkça belirtildiği üzere ayıplı mal durumunda geri gönderimlerde kargo ücretini sitenin karşılaması gerekiyor ama telefondaki hanımefendi kargo ücretini de benim karşılamam gerektiğini söyledi.

Ertaç 2.056 Okunma

Cevaplar

  • Ertaç25 Şubat 2014

    Müşterilerinizi çocuk yerine koyup kandırmanıza gerek yok. Yukarıda eklediğim 2. fotoğrafa bakanlar kabın iç tarafının nasıl esnediğini ve telefona oturmadığını görebilir. Bastırıp yerine oturtsanızda tekrar yerinden çıkacak kadar esnemiş hem de. 20 liralık bir ürün için bu kadar tutuşmanız ne kadar ciddiyetsiz ve küçük bir firma olduğunuzu gösteriyor zaten. Benim ya da çevremdeki insanların bir daha sitenizden alış veriş yapmasına imkan yok zaten bunun yanında sosyal medyada da gerekli reklamınızı yapacağım merak etmeyin.

  • İncehesap Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Ertaç G. Ürünle ilgili herhangi bir kusur yoktur, ürün kapaklı kılıf olduğundan kapak kısmının tarafında ürünün yapısı ve tasarısı gereği boşluk bulunmaktadır. İyi günler dileklerimizle.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön