12 Mart 2016
#5074468

İncehesap Alaycı Firma

08.03.2016 12:00 tarihinde kargoya verilen ürün 24 saatte ulaşma garantisi verildiği halde 3 gündür firmanın anlaşmalı olduğu Yurtiçi Kargo denilen soytarı kargo firması tarafından adreste hata uydurması ile İstanbul Bayrampaşa Baltaş şubesinde bekletilmekte olup firmayı her gün aramama rağmen ürün gelmemiştir. Bugün firmayı aradığımda ürünü kargoya verdik artık bizi ilgilendirmez gibi tavırlarla karşılaşmamda cabası! Ben ürünü Yurtiçi Kargo'dan almadım ben ürün sizden aldım deyip siparişi iptal ederek sonucu beklemekteyim. Geçen sene yine bu siteden bir TV satın alıp anneme yine aynı adresle gönderi yaptım ürün şubeye ulaştı ertesi gün dağıtıma çıkması gerektiği halde ulaşmadı ve şubede bekletildi. Üstelik dağıtım mesai saati bitmeden 2 saat önce arayıp uyarmama rağmen annem yağmurlu havada tek başına gidip TV' yi kendi almak zorunda kaldı.

Deniz Deniz 784 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • İncehesap Temsilcisi07 Aralık 2016

  Değerli Müşterimiz, incehesap.com ekibi olarak öncelikle yaşamış olduğunuz problemden dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu konuda gerekli önlemleri aldığımızı bildirir, ilginize teşekkür ederiz. İncehesap.com Müşteri İlişkileri

 • Deniz14 Mart 2016

  Yurt içi bile aradı bunlar hala yatıyor hayatımda bu kadar kalitesiz insan grubu görmedim.

 • Deniz12 Mart 2016

  Lanet olsun kadıncağız yeni ameliyat oldu hastahaneye giderken yinede uğrayıp aldı. Ben siteye olan üyeliğimi iptal ediyorum umarım iş yapamaz iflas edersiniz!

 • Deniz11 Mart 2016

  Adreste hiçbir şekilde hata olmamasına rağmen ayrıntı verip tekrar belirttim. Telefon numaralarıda mevcut ve 3 gündür oyalanmaktayım. Sanki babanızın hayrına çalışıyorsunuz terbiyesiz insanlar! Paramı gün içinde iade! Üyeliğimide iptal edeceğim bir daha asla alışveriş yapmayacak ve herkese bana yaşattığınız rezillikleri anlatacağım!

Ziyaretçi Yorumları