05 Şubat
#11544880

İncehesap Yetkili Servis Dönüşü Kaybolan Ekran Kartı!

6.650 TL'ye toplama bir bilgisayar İncehesap.com üzerinden aldım gerçekten güvendiğim bir market hala daha öyle her neyse bilgisayarım aldıktan bir 4 ay sonra arızalandı eve geldiğimde power butonuna bastığımda hiçbir şekilde güç gelmiyordu. Tamam aradım hala garanti kapsamında olduğu için İncehesap.com yetkili servisi ile görüştüm cihazı bana ekran kartını çıkartıp kutusuna koyup o şekilde kargoya vermem istendi ve o şekilde kargoya verdim.


Arızanın ana kartta olduğunu ilettiler ve cihazım elime ulaştı ama ekran kartım yani toplama bilgisayarımın GTX gaming X 1060 ekran kartı bana ulaşmadı. Yani anlamadım dünyanın neresinde böyle bir şeyle karşılaşılır ki aradığımda gün içerisinde size bu konuyla ilgili gün içerisinde geri dönüş sağlanacaktır dediler.


2 gün oldu ve ekran kartımın kendisi ve kutusu kayıp. Garanti destek sayfanızda diyorsunuz ki donanimınızda bulunan tüm parçaların kutularını gönderin aksi takdirde sorun çıkacaktır ben bu söylediklerinizi dinleyip gönderdim ve sonuç olarak RAM kutum ve ekran kartımın kendisi ile kutusu kayıp. Size teşekkür mesajları yağdırmıştım ilginizden dolayı artık pişmanım gerçekten. Durumun buraya geleceği aklıma gelmezdi ama artık size güvenmiyorum İncehesap.com.

Ege Ege 2.470 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ege'nin Teşekkür Mesajı07 Şubat

  Ekran kartım haftaya adresime gelecekmiş Teşekkürler

 • Ege07 Şubat

  Ekran kartım haftaya adresime gelecekmiş Teşekkürler

 • Ege07 Şubat

  Ekran kartım haftaya adresime gelecekmiş teşekkürler

 • Ege07 Şubat

  Kayıp ekran kartım bulundu ve haftaya adresime gelecek olduğu Celal bey tarafından bana iletildi teşekkürler.

 • İncehesap Temsilcisi05 Şubat

  Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

Ziyaretçi Yorumları