İncehesap Yaşadığım En Kötü Alışveriş

Kudret Kudret3 hafta önce

Öncelikle üzülerek belirtmek isterim ki hayatımda yaşadığım en kötü alışverişimi sizinle yapmış bulunmaktayım. 27.06.2020 tarihinde verdiğim notebook, çanta ve speaker siparişim firmanız tarafından karıştırılarak bana yanlış kargo gönderildi. Derhal arayıp durumu izah ederek aynı gün içerisinde kargoyu müşteri hizmetlerinden almış olduğum kod ile beraber Yurtiçi Kargo'ya teslimi sağladım. ‘’stoktan hızlı gönderi’’ olarak aldığım cihazın bana yapılan yanlışlık sebebiyle ürünlerin geri gelmesinden sonra kargo yapılacağı ve o hafta içerisinde çözüleceği söylendi. İlk hafta sorunum çözülmedi ve ürünlerim bana ulaşmadı. Araya hafta sonu girmesiyle 2. Haftaya sarktı. İkinci hafta arayıp durumu söylediğimde 13.07.2020 tarihinde muhtemelen bana kargo yapılacağı söylendi. Yaptığım konuşma sonunda acelemi de dile getirerek müşteri temsilcisi arkadaşlardan durumla ilgili akşama kadar aranacağıma dair söz verildi. Ancak dönüş yapılmadı ve aranmadım. Ben 09.07.2020 19:45'te arayıp durumu sordum. Sözü veren arkadaşa bağladılar durumu anlattım eğer göndermeyecekseniz lütfen ücretimi iade edin beni mağdur etmeyin başka yerden sipariş vereyim dedim ve ısrarla bana 1 gün daha verin yarın çözüme kavuşturacağım size bilgi vereceğim arayıp dedi. 10.07.2020 tarihinde hala tekrar haber yok ve tekrar kimse tarafından aranmadım. Müşteri hizmetlerindeki temsilci ilgilenmedi. Sipariş tarihinden itibaren bugün itibarı ile 2 hafta geçti ve hafta sonuna giriyoruz ulaşabileceğim kimsede yok. 4.537 TL ödedim ve karşımda muhatap bulamıyorum. İncehesap.com beni ciddi manada mağdur etti.

Cevaplar

profile-icon Kudret 2 hafta önce

Ücret iadesi de talep ettim yapılmadı, kargoda gönderilmedi. Yaklaşık 1 ay oldu siparişi vereli hareket yok. Böyle kalitesiz firmalardan alışveriş yapmayın ucuz diye alıp başınız ağrımasın.

profile-icon Kudret 3 hafta önce

Herhangi bir şekilde dönüş sağlanmadı. Müşteri hizmetlerini aradım yine aynı şey, arayacağız dediler konuyu kapattılar. 2 haftadan fazla oldu. Böyle kalitesiz sitelerden alışveriş yapınca bu oluyor. Bu son olsun artık verdiğimiz parayla rezil olduk bari ürünlerimizi almaya bakacağız yasal yollarla.

İncehesap Logo İncehesap 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede sonuçlanacaktır. Bu süreç içinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon veya mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Gökhan 3 hafta önce  

  Otomatik cevap yazdıklarına bakmayın, hiçbir şey yapmıyorlar, oturtmuşlar çağrı merkezine personelleri gelen tüm yazılara şu cevapları yazın yazmışlar. Şuradaki şikayetlerin 1. İnde bile çözüm bulan yok. İlgilenmiyorlar.

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Kudret 2 hafta önce  

  Maalesef öyle, işin kötü yanı iade istedim ona rağmen paramı vermiyorlar, bana gelen yanlış kargoyu geri gönderdim. Kendi yanlış kargoladıkları ürünün geri gönderilmesini bekliyorlar benim ücretimi iade etmek için.

 • profile-icon Lokman 3 hafta önce  

  Ben de 1 Temmuzda eşim için sipariş ettim. 24 saatte kargoda dedikleri ürün hâlâ paketleniyor gözüküyor. Şu saat itibariyle üzerinden kaç 24 saat geçti si hesap edin. Nasıl bir paketleme anlyamadım gitti. Ne ürün elime geçti ne de ücret iadem.

 • profile-icon Xyz 3 hafta önce  

  Aldığınız laptop yerine daha düşük özellikli laptop mu geldi?

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Kudret 2 hafta önce  

  Hayır sadece kasa parçası geldi hiç sipariş etmediğim onu da iade ettim zaten. Hiç ürün elime geçmedi bile

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler