Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
İncehesap ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Abdulvahap sonuçtan hiç memnun değil

İncehesap Ve Evofone Garanti Mağduriyeti

1.828
Abdulvahap
Abdulvahap 31 Mart 13:57

2022 yılının şubat ayında incehesap.com sitesinden aldığım Xiaomi ® Poco ® X3 Pro telefon 2023 yılının şubat ayında kendiliğinden bozuldu. Cihaz ısındıktan sonra kendi kendine kapanıp açılıyordu. Herhangi bir müdahale yapamıyordum. Açıldığında acil arama yapıyordu ve soğuyana kadar tekrar tekrar kapanıyordu. Ben de İncehesap.com ile iletişime geçip cihazı garanti servisi olan Evofone ®'a gönderdim. Evofone firması, gerekli tamiri yaptıklarını belirtip cihazı bana gönderdi. Fakat daha bir gün kullanamadan cihaz bu sefer tamamen kapandı. Bende cihazı tekrar gönderip daha fazla mağdur edilmemem için cihaz değişimi talep ettiğimi belirttim. Fakat Evofone firması dalga geçer gibi cihaza güncelleme yaptıklarını belirterek cihazı bana tekrar gönderdi. Firma ile iletişime geçip açılmayan cihaza nasıl güncelleme yaptıklarını sordum. Yani cihaza ne yaptıklarını açık açık belirtmelerini istedim. Fakat kayda değer bir yanıt alamadım, açılmayan hiçbir şeye tepki vermeyen cihaza güncelleme yapmışlar. Cihazı teslim aldığımda kontrol ettim aynı versiyon yüklü idi. Güncelleme falan yapılmamış ve 2 gün kullanamadan tekrar bozuldu. Cihaz şu an yine kapanma açılma döngüsüne girmiş durumda. Ekran garip garip renkleniyor. Videosunu ekliyorum.

Bu konu yüzünden işlerim aksıyor. Üçüncü defa verilerimi kaybediyorum ve mağdur ediliyorum. Daha fazla vakit kaybettirilmeden Cihaz değişimi işlemlerinin başlatılmasını istiyorum.

Evofone Takip No1: 525376 Evofone Takip No2: 527894 İncehesap Sipariş No: 1192494

Abdulvahap
Abdulvahap31 Mart 14:02
İncehesap Ve Evofone Garanti Mağduriyeti
videoplayer-icon

Video

İncehesap Logo
İncehesap31 Mart 14:27
Abdulvahap
Abdulvahap06 Nisan 13:12
İncehesap Ve Evofone Garanti Mağduriyeti
videoplayer-icon

31-03-2023 cuma günü telefon ile arandım. Konuyu takip edeceklerini belirttiler. Telefonu servise tekrar gönderdim. Henüz olumlu olumsuz bir sonuç yok. Sanırım video düzgün yüklenmemiş tekrar gönderiyorum.

Abdulvahap
Abdulvahap10 Nisan 12:51

10-04-2023 Pazartesi günü Servis takip kodundan baktığımda henüz bir değişiklik yok. Evofone iletişim hattına cihaz ile ilgili bilgi almak istediğimi belirttim. Gelen cevap şu şekilde. "Cihazınızın incelemeleri tamamlanmıştır. Yapılacak işlem için yedek parça tedariki beklenmektedir." Bu hikayeleri bundan önce iki kere zaten anlattılar. Maalesef üçüncü kez tekrara düşüyorlar ve bu şekilde de devam edecekler gibi görünüyor. 20 iş günü yasal süresini geçmemek için bozuk cihazı bana tekrar tekrar, bozuk halde geri gönderiyorlar. Gerçekten ayıp.

Abdulvahap
Abdulvahap2 hafta önce

Cihazı yine tamir ettik diye bana gönderdiler. Daha ilk haftasından yine sorun çıkarmaya başladı. Kafasına estiği yerde kapanma açılma döngüsüne giriyor ve acil arama yapmaya çalışıyor. Yolda navigasyon kullanırken, önemli bir arama beklerken veya normal telefonu kullanırken cihaz her birkaç günde bir hatta bazen daha fazla kere, rastgele açılma kapanma döngüsüne giriyor. Ben artık servise gönderip geri gelmesini beklemekten sıkıldım. Zaten 3 kez gönderip bekledim. 4-5-6 daha ne kadar oyalayacaksınız beni? Ben cihaz değişimi talep ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
274
1 hafta önce

İnce Hesap'tan Aldığım Klavye İle Bana Gönderilen Klavye Çok Farklı

Şubat ayında İncehesap.com'tan Rampage klavye aldım. Klavyede herhangi bir arıza yoktu. 4 ay sonunda şans eseri klavyenin aslında bendeki klavyeden farklı olduğunu gördüm. Ürün görselinde olan klavye ile benim elimdeki klavye farklı. Tuşlardaki lazer kesimler hem boyut hem de yazı tipi olarak farklı...

İnce Hesap'tan Aldığım Klavye İle Bana Gönderilen Klavye Çok Farklı
İnce Hesap'tan Aldığım Klavye İle Bana Gönderilen Klavye Çok Farklı
İnce Hesap'tan Aldığım Klavye İle Bana Gönderilen Klavye Çok Farklı
+6
profile
425
3 hafta önce

İncehesap Yanlış Ürün Gönderimi Yaptı

Selamın aleyküm şimdi size İncehesap.com'ın saçmalığından bahsedeceğim. Birçok sipariş verdim. Başıma ilk defa böyle bir şey geliyor. 5 Mayıs'ta kasa 3 adet fan ve 1 adet çoklayıcı sipariş veriyorum. Gelen ürünler aoc monitör, 23 inç gampower marka klavye ve mouse. Ertesi gün 6 Mayıs ürünler bana ge...

İncehesap Yanlış Ürün Gönderimi Yaptı
profile
646
4 hafta önce
profile
Alican'ın Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Firmanın farklı farklı müşteri temsilciler ilgilendiler sorunum geç de olsa çözüldü müşterisiyle ilgilenen bir firma teşekkürler”

İncehesap Yola Çıkamayan Kargo

2126378 numaralı siparişim tarafıma gönderildi ancak Yurtiçi Kargo evde bulamadığı için siparişimi firmaya iade etti. İncehesap ile iletişime geçtim s...

profile
534
4 hafta önce

İnce Hesap Kargo Konusunda Yanıltıyor

İnce Hesaptan 10 Mayıs günü bir adet bilgisayar parçası sipariş ettim, sipariş numaram 2136491. Sipariş ekranında kargomu Yurtiçi Kargo'ya teslim edeceklerini belirtmelerine rağmen, Jetizz Kargo diye ne olduğu bilinmez garip bir şirkete verdiler. Bu da yetmiyormuş gibi hızlı kargo yapıyoruz deyip 12...

profile
819
1 ay önce

İncehesap Ürün Satın Alma Ve İade

Hesap üzerinden sipariş verdim ve ürünü beğenmedim iadesini istedim, iadesini sağlanmadı ve bu süreç bir aydan fazla sürdü, sonrasında ürünü kabul ettim gönderimini istedim. Buna rağmen ürün üç haftadır kargoya verilmiyor, şu an elimde ne param var ne de ürünüm.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .