Cevaplar

profile-icon Enes 3 hafta önce

25.09.2020 tarihinde ürünüm kargoya verildi. 26.09.2020 tarihinde de kargom elime ulaştı. Sonunda ürünüm elime ulaştığı için çok mutluyum. Keşke daha erken olsaydı. Yine de teşekkür ederim. Umarım kimse bir daha böyle bir sorunla karşılaşmaz.

İncehesap Logo İncehesap 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci başlatılmıştır. En kısa sürede sonuçlanacaktır. Bu süreç içinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon veya mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Enes 3 hafta önce  

  Caner beyden önce görüşmüş olduğum Gamze Hanım bana ulaştı. Kargomun çıktığını söyledi ve kargo numaramı verdi. Uzun bir süreç geçmiş olsa da sonunda ürünüm kargoya verilidiği için Teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

 • profile-icon Enes 3 hafta önce  

  27. Dakikada telefon açıldı. Caner beye bağlamalarını söyledim şu an onu bekliyorum.

 • profile-icon Enes 3 hafta önce  

  Caner beyle dün görüşmüştüm bugün itibarı ile kargomun çıkması için gerekli işlemleri yapacağını ve benimle iletişime geçeceğini söylemişti Saat 3'ü geçiyor ve ben merak ettiğim için durumu öğrenmek için aradım ve 25 dakikadır ilk sırada bekliyorum.

  np_image1 Ekli Görsel Var
 • profile-icon Enes 4 hafta önce  

  Bugün itibarı ile Caner bey benimle iletişime geçti. Gereğinin yapılması konusunda en kısa sürede işlem yapacağını söyledi. Gerekli işlemin yapılmasını bekliyorum. Teşekkürler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler