İncehesap ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aydın'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

İncehesap Ürün İptal Ettim Yinede Yolladılar. Bir De Kutu Acık Geldi.

789görüntüleme
Aydın
Aydın 28 Kasım 2020 23:13
ÇözüldüÇözüldü
Aydın'ın Teşekkür Mesajı
“Geç de olsa sorunum çözülmüştür. İlgilendikleri için teşekkür ederim.”

Ürünü aksam sipariş vermiştim. Yarım saat sonra falan sitelerinde sipariş iptal tıkladım. Telefonuma mesaj bile geldi ürününüz iptal edilmiştir diye. Ama ürün yinede sipariş listesindeydi bende mesaj yazdım. Bana sabah geri dönüş yapmışlar 9,20 de yinede o gün kargoya vermişler. Faturayı da 10.20 de kesmişler. Kargoyu da yine de yollamışlar. Niye yolladınız diyorum fatura kesildikten sonra iptal edemeyiz diyorlar. Bana 9,20 de yazmışsınız fatura 10.20 kesilmiş diyorum. Kargoyu teslim almadan geri verin diyorlar. Gelen kargocu ürünü geri almadı. Kargoyu geri almadı gelen kargocu diyorum aynı mesajı tekrar yazmışlar. Kargoyu geri verin diye. Aynı şeyleri söyleyip duruyorlar çözüm yolu yok. Neyse belki kullanabilirim diye bakıyım dedim. Kargo poşetini yırtım ürünü eski püskü bir kutuya koymuşlar stickerları falan yırtılmış. Ürünün sıfır mı 2. El mi olduğu belli değil. Kargo poşetini açıktan sonra kutunun nasıl yıpranmış ve acık olduğunu resmini çekip ekledim. Benim para iademi yapılmasını istiyorum.

İncehesap Logo
İncehesap30 Kasım 2020 08:01

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci başlatılmıştır. En kısa sürede sonuçlanacaktır. Bu süreç içinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon veya mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

Aydın
Aydın2 hafta önce

Geç de olsa sorunum çözülmüştür. İlgilendikleri için teşekkür ederim.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Aydın
Aydın03 Aralık 2020 18:36
 

Ürünü kargoya verdim. Servis süresi 15-20 gün sürebilir diyorlar. Ben zaten ürünü en başta iptal ettim. Siz yinede kargoya vermiştiniz. Neyin servis süresini bekliyorum.?

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler