27 Ekim
#12859807

İncehesap Sorunlu Gelen Ürünü İade İçin Oyalıyorlar

16 Ekim 2019 tarihinde powerful pl-1500 1500va güç kaynağı satın aldım. 18 Ekim cuma günü ürün geldi kargo dışından sağlamdı bende teslim aldım. Kutuyu açtım cihazı çıkardım ama resimlerden de belli olduğu üzere priz yeri kırıktı. Ürünün iadesi ile ilgili iade başlığı açıp 19. Ekim 2019 da ürünü kendilerine gene geldiği gibi paketleyip gönderdim. 21 Ekim 2019 da teslim aldılar. Aynı gün gene aynı marka model ürünün yenisini kendilerinden sipariş ettim teslim aldım ve şu an kullanıyorum. Birkaç kez girip iade sürecini takip etmeye çalıştığımda bir bildirim yoktu.


Bende firmayı aradım firma yetkilisi ürünü teslim aldıklarını kurumsal şirket oldukları için 20 iş günü sürelerinin olduğunu servis onayından sonra iade işlemine başlayacaklarını söyledi. Servis onayından ne kadar sonra para iadesi olur dedim 7 iş günü dendi. Şimdi satın aldığım ürün sorunlu çıkıyor firmaya direk geldiği gibi iade ediyorum. Ama para iadesi için 27 iş günü beklemem gerekiyor? Bu nasıl bir mantıktır aklım almıyor. Herkes gibi internetten alışveriş yapıyorum yeri geliyor **** den alıyorum yeri geliyor *** 'dan ya da diğer firmalardan ama bir kere bile böyle bir tutumla karşılaşmadım. İncehesap'tan bu 3. Alışverişim ve 2. Sorun yaşadığım durum. Para iademin bir an önce yapılmasını istiyorum.

Alkim Alkim 2.943 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Alkim'in Teşekkür Mesajı08 Kasım

    Müşteri temsilcisi arkadaşın olaya yaklaşımı güzel ve olumluydu topu göğsünde yumuşattı desek yeridir. Ücret iadesi gerçekleştirildiğini bildirdi kendilerine teşekkür ederim.

  • İncehesap Temsilcisi28 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

Ziyaretçi Yorumları