İncehesap Siparişimle İlgili Bilgi Alamıyorum

Nur Nur1 ay önce

4 gündür hızlı kargo yazan ürüne dair ne bir mail geldi, ne bir bilgi verildi. Siparişlerim kısmında siparişin durumunda yazan tek şey ödeme alındı... Biliyoruz biz de ödemenin alındığını. Pandemi var, kargolarda problem olabilir ama en azından bilgi verir misiniz? Belki hızlı kargo ibaresini kaldırırsanız siz de problem yaşamazsınız. Tüketiciler olarak bizler bazen sadece acil olduğu için hızlı kargo seçeneği sunan yerlerden sipariş veriyoruz ve sizin kargo sürelerine dair verdiğiniz bilgi oldukça yanıltıcı. Şahsen şehir değiştirmem gerekiyor; kargo gelmediği ve bilgi de verilmediği için hiçbir şey yapamıyorum. 603034 numaralı siparişimin sorunsuz elime ulaşmasını diliyorum.

Cevaplar

profile-icon Nur 3 hafta önce

Geçen hafta bugün istediğim hızlı kargolu ürünü hala bekliyorum İncehesap.com, teşekkürler

İncehesap Logo İncehesap 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede sonuçlanacaktır. Bu süreç içinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon veya mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

profile-icon Nur 4 hafta önce

Ekstra teyit istiyorlarmış, bize saçma geldi ama problem çözüldü. Bu siteden alışveriş yapanlara tavsiyem teyit için mutlaka arayın, dekontunuzu iletin. Yoksa boşu boşuna beklersiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler