04 Ocak 2019
#11402530

İncehesap Priz Eklentisi...

Çin malı bir wi-fi aktarıcının, ülkemiz prizlerine uymayan fişi nedeniyle küçük bir priz adaptörü gerekiyor. Firmanın ürün ilanında da yer alan bu parça firma tarafından gönderi paketine konmuyor. Unutulmuş olabileceği gerekçesiyle firmadan iki kez istiyorum. Aradan 8 gün geçmesine rağmen hala gönderilmiyor. Benzer pek çok şikayet okudum. Bu parçası olmayan cihaz ne işe yarayacak?

Gürol Gürol 1.723 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gürol'un Teşekkür Mesajı07 Ocak 2019

    Ürünle birlikte gönderilmeyen priz eklentisinin teslim adresi yerine fatura adresine gönderdiklerinden habersiz olan ve bunu bana bildiremeyen İncehesap.com çalışanlarını ayrı tutarak, bu platform sayesinde konuya ilgi göstermek zorunda kalan İncehesap.com görevlisi Celal beye çabaları için teşekkür ederim.

  • Gürol07 Ocak 2019

    Daha önce sitenizden 2 kez talep ettiğimde de benzer cevap verilmişti. Bilgilendirme yapmayın, eksik parçayı gönderin. Birkaç gün içerisinde parça gelmezse yasal yollara da başvuracağımı bilmenizi isterim.

  • İncehesap Temsilcisi07 Ocak 2019

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

Ziyaretçi Yorumları