İncehesap Paramı 1 Aydır Alıkoyuyor

Rafet Rafet29 Mayıs 10:34

28 Nisan tarihinde bu siteden sipariş verdim ve hemen kargoya verilmeden iptal etmek istedim yine aynı siteden başka bir ürünü almak in. İptal butonları yok, mesaj kısmı var oradan yazdım bunu iptal edelim kargoya vermeyelim diye ve diğer ürünü aldım.

Ürün iptal edilmedi, kargoya verildi. Direk geri gönderin dediler kargoya elimi dahi sürmeden geri gönderdim. Kargo ellerine ulaştı, arıyorum ve nedense her müşteri temsilcisi 2-3 gün içinde iadeniz olacak ben bizzat takipçisi olacağım diyor, bizzat kısmı müşterinin gazını alma kısmı ve yalan. 

6 kere telefon görüşmesi yaptım, resmen paramı versinler yok etmesinler diye mücadele ettim bu süreçte ve hala iadem gerçekleşmedi. Ben aramasam zerre umurlarında da değil, takip etmesem paramı yok edecekler rahatlıkla, benim bu ten anladığım bu. Sorsanız çok kurumsal firma.

Cevaplar

İncehesap Logo İncehesap 30 Mayıs 00:06

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede sonuçlanacaktır. Bu süreç içinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon veya mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Fırat 01 Haziran 18:27  

  Nasıl bir şebekenin içine düştük anlamadım ki ben

 • profile-icon Hasan 01 Haziran 03:25  

  Alabildin mi kardeş paranı?

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Rafet 01 Haziran 11:04  

  Hayır alamadım, iletişime dahi geçmediler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler