sta-4-hoverİyi Çözüm

İncehesap Kullanılmış Ürün Yolladı, İade Kabul Etmiyor

Alperen Alperen23 Eylül 20:07

Bir İncehesap.com klasiği.

18.09.2020 tarihinde İncehesap'taki "gaming gecesi" indirimlerinden bir kulaklık aldım (https://www.incehesap.com/james-donkey-712-siyah-7-1-surround-rgb-gaming-kulaklik-fiyati-39980/). Kulaklık salı günü ürün paketi açılmış, kullanılmış ve arızalı olarak elime ulaştı.

Yurtiçi Kargo kargocuları zaten imza bile attırmadan ürün tam anlamıyla fırlatıp kaçtıkları için ürünü kontrol etme şansım olmadı. Ürünün bozuk olduğunu anladığımda aynı saat içerisinde talep oluşturup Yurtiçi Kargo'dan ürünü geri kargoladım. İncehesap destek ekibiyle mesajlaşmamızda bana ürünün yetkili servise gönderileceği için 20 günü servis kararını beklememi ve eğer ürünüm iadeye uygunsa iade edebileceğimi belirtiyorlar. Ürün sözleşmesinde 14 gün içerisinde cayma hakkımı kullanarak istediğim zaman ürünü iade edebileceğim yazıyor, iade almıyorlar. Ürünü iade etmek istiyorum.

 Müşteri hizmetlerinden site içindeki destek ekibine kadar İncehesap.com tamamen pişmanlıktır. Sıfır ürün almama rağmen kullanılmış ve bozuk ürünü yolladılar. Destek ekibindeki arkadaşa bunu söylediğimde,"sitemizde 2. El ürün satışı yapılmamaktadır" diye cevap alıyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star full-star full-star full-star empty-star
4.0/5

Cevaplar

profile-icon Alperen 4 hafta önce

Anlaşılan mesaj ile çözülmüyor. Şikayetvar'a yazdığım günün yarını arayan arkadaş direkt iade aldı. Destek sistemindeki arkadaş hala servise gidecek diye mesaj atıyor. Dün akşam iadem yapıldı. Paramı aldım. Eğer İnce Hesap'tan aldığınız bir üründe sorun yaşarsanız, destek sistemine mesaj atmaya uğraşmayın. Direk açın telefonu küfredin. Ondan hoşlanıyorlar anladığım kadarıyla. Sorunum çözüldü. Bir daha da İnce Hesap'tan alışveriş yapmam.

profile-icon Alperen 24 Eylül 13:40

Hala ısrarla servis diyorlar gerçekten insanı delirtir bunlar

İncehesap Logo İncehesap 24 Eylül 09:13

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci başlatılmıştır. En kısa sürede sonuçlanacaktır. Bu süreç içinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon veya mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler