İncehesap Kullanılmış Ürün Gönderdi!

Abdulaziz Abdulaziz31 Mayıs 14:28

 20 Mayıs tarihinde sipariş no.: 597879 Rampage RMS-G8 Hoparlör sipariş verdim ürün bana 23 Mayıs teslim edildiğinde sorunsuz çalışıyordu fakat küçük hoparlör üzerinde not yazılıydı ve ben anladım ki ürün daha önce kutusu açılmış (ikinci el) ürün tarafıma gönderildiğini anladım sokağa çıkma yasağı olduğundan dolayı 27 Mayıs tarihinde Yurtiçi Kargo tarafınıza gönderdim 28 Mayıs günü ürün siz tarafınızdan teslim alındı fakat bu sorun  karşısında hiçbir ses seda yok tarafıma hiçbir bilgi verilmedi.

Fiyat konusunda iyi fakat iade/değişim konusunda kötü bir firma 10 lira fazla verin başka bir yerden alın ben şu an İstanbul'dayım. 4 Haziran Diyarbakır'da olacağım ben derhal ürünün iptalini talep ediyorum. Mağduriyetim giderilmez ise hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım.

Kargo anlaşma no.: 431399364-23268 a** g** kargo takip no.: 104475272**.

Cevaplar

İncehesap Logo İncehesap 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede sonuçlanacaktır. Bu süreç içinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon veya mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler