İncehesap Kargo Süresi Ve Bahaneler

Eren Eren01 Haziran 00:32

Sanırım yaptığım en büyük hata şikayetleri okumadan sipariş vermek oldu. Neredeyse her gün onlarca şikayet alıyorlar özellikle süre konusunda.

606064 ve 605108 numaralı bir tanesi hazır sistem olmak üzere 2 sipariş verdim cuma gecesi. Hafta sonuna denk geldiği in kargoya verilmemesine lafım yok ama sokağa çıkma yasakları da bugün itibariyle kalktı. Bundan sonra hızlı çalışmamak için herhangi bir bahaneleri olduğunu düşünmüyorum.

Umarım ürünlerim bu hafta içinde, bilgisayarım ise 10 gün içinde gelir. Diğer insanların yaşadığı problemleri yaşamaktan korkuyorum.

Cevaplar

İncehesap Logo İncehesap 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede sonuçlanacaktır. Bu süreç içinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon veya mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Fırat 02 Haziran 15:37  

  Çok beklersiniz beyler şahsen ben 1 aydır bekliyorum adamların umurumda değil. Keşke hiç bulaşmasaydınız. Dün aradım söz bugün veriyoruz dediler gene ortada bir şey yok.

 • profile-icon Orhan 02 Haziran 01:29  

  Hiç merak etme yasak kalktığı için seneye getirirler

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Eren 02 Haziran 09:56  

  :/

 • profile-icon Salih 02 Haziran 00:46  

  Ayn kardeşim bende klvaye aldım acaba gelırmı

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler