28 Temmuz
#12343933

İncehesap Kargo Bilgisi

İncehesap'tan hazır sistem bilgisayar aldım. Ürünlere İncehesap.com sitesinde yapılmış yorumlara bakarak kendi ürünümü sipariş ettim. Ancak Şikayetvar'da İncehesap.com adına yapılmış şikayetleri görünce tedirginliğim arttı. Hazır sistem olarak sipariş etmiş olduğum masa üstü PC 2 Ağustos cuma günü mesai bitimine kadar tarafıma iletilmek zorunda çünkü bayram dolayısıyla şehir dışına çıkacağım ve ancak 19-20 ağustosta döneceğim. Bu süre zarfında ürünü teslim alamadığım için zaten kargo firması iade işlemi başlatacak. İncehesap.com yetkililerine site içerisinden mesaj gönderdiğimde parça tedariki yapıldığı bilgisini ilettiler. Sorum şu madem elinizde parça yok neden ürün satışı yaparken bu parça elimizde yok bunu kullanamayız demiyorsunuz? Aldığım ürüne 6800 TL para ödedim farkında mısınız bilmiyorum? Madem elinizde parça yok koymayın kardeşim? Bu parça olmadığı için şu an ürün tedarik edilemiyor deyin? Ama olmaz çünkü milletimizin genel ticaret zihniyeti bu. Önce parayı alalım sonra müşteriyi süründürelim? Ürünün tahmini teslim tarihini bile vermiyorlar! Ürün son tarih olarak 2 Ağustos 2019 cuma günü tarafıma sağlam bir şekilde ulaşmazsa iade işlemi başlatacağım ve Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım.

Seyit Seyit 3.459 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Seyit'in Teşekkür Mesajı30 Temmuz

    İncehesap.com'dan aranarak tarafıma eksik parçaların farklı modellerle temin edileceğine ve ürünün en geç 2 Ağustos tarihinde elime ulaşacağına dair bilgi iletilmiştir. İlginiz için teşekkürler. Umarım belirttiğiniz gibi 2 Ağustos tarihinde sorunsuz bir şekilde ürünü alabilirim.

  • Seyit29 Temmuz

    Ürünü 23 Temmuzda sipariş ettim bugün 29 Temmuz halen kargoya verilmedi ve benimle iletişime geçilmedi. 6 günde bir siparişin hazırlanamaması? Utanç verici.

  • İncehesap Temsilcisi29 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

Ziyaretçi Yorumları