İncehesap Farklı Sitelerden Bilgisayar Topladım, Bir Bu Site Göndermedi Ürünü

Burak Burak28 Mayıs 19:30

Bilgisayar toplamak için sitelerden uygun fiyatlı parçalar topladım. Amazon, Hepsiburada, N11,... Gibi. Hepsini aynı gün sipariş verdim. İncehesap.com'tan verdiğim ürün halen kargoya verilmediği için gelen ürünlerin çalışıp çalışmadığını kontrol edemiyorum ve sırf bu yüzden diğer sitelerden gelen ürünlerin iade süreçleri gecikti. İncehesap.com'tan aldığım ürün 20 gündür ürün paketleniyor diyor. Paketi 0 dan hamur halinde üretiyorlar anladığım kadarı ile. Diğer sitelerden aldığım ürünlerin 14 gün iade sürecini dolduran bu siteden bir daha alışveriş yapmayacağıma söz veriyorum.

Cevaplar

profile-icon Burak 4 hafta önce

Ulan İncehesap.com sitesi yöneticisi, ürün sipariş edeli 1 ay oldu ürün hala ortada yok 10 bin liralık bilgisayar 1 tane RAM gelecek diye bekliyor. Benim boşa geçen 1 ayımı kim geri verecek.

İncehesap Logo İncehesap 30 Mayıs 00:08

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede sonuçlanacaktır. Bu süreç içinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon veya mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Burak 01 Haziran 19:13  

  Ben bu firmadan yoruldum, bankam ile paramı geri çekmek istediğimi söyledim. İncehesap.com a da ürünü göndermemelerini iade edeceğimi söyledim kısa süre içinde geri dönüş yapışacaktır dendi, geri dönüş yapan yok. İşimi banka ile hallediyorum.

 • profile-icon Ztyneda 01 Haziran 18:15  

  Geçmiş olsun, bilgilendirmede yapmıyorlar. Klasik hazır cevaplar şikayetinizede aynı şekilde dönüş yaparlar büyük ihtimal. 19 Mayıs'da verdim siparişimi her gün bir parça takıyorlar sindirerek yapıyorlar diye düşünüyorum.

  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Ztyneda 01 Haziran 18:29  

  Sorun geç gelmesi falan değil, sabit bir yerde yaşamıyorum madem sıra ile planlı bir iş yaptıklarını söylüyorlar bana tahmini süre versinler. Ben önümüzdeki hafta şehir değiştireceğim, Bana tarihi versinler ona göre bende kendimi ayarlayayım.

  profile-icon Fırat 01 Haziran 18:22  

  Aynen parçaları yeni üretip takıyırlar bencede ben 12 mayısta sipariş verdim halen bekliyorum şahsen

 • profile-icon Fırat 29 Mayıs 19:45  

  Geçmiş olsun reis örümceğin ağına takılmadan önce küçük bir araştırma yapsaydık burada olmazdık. Bende bayağıdır bekliyorum ince hesabı. İnce dedik kalın çıktı

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler