İncehesap Düşük Seviye İşlemci Gönderdi!

Tolgahan Tolgahan21 Mayıs 14:32

29 Nisan 2020 tarihinde incehesap.com'tan PC Hocası f class 1.1 isimli hazır Sistem Bilgisayar aldım. Bilgisayarın sitede yazan özelliklerinde AMD Ryzen 3500x isletim sistemi ile birlikte geldiği yazıyordu. Kasa 18 Mayıs 2020 günü elime ulaştı. Fakat ekran kartını ayrı gönderdikleri için bugün yani 20 Mayıs 2020 günü ekran kartı elime geçti. Bilgisayarın kurulumunu (ekran kartı kurulumu) yaptırdıktan sonra bilgisayarda ki özelliklere bakmak istediğim de işlemci olarak AMD ryzen 3500X olması gereken işlemci and ryzen 2600 olarak gözüküyor bu bildiğiniz yanıltma örneğidir. Eğer kötü bir düşünce olmadan yanlış işlemci takılarak gönderildi ise de geri yollamaya korkuyorum zira 29 nisanda almış olduğum bilgisayar elime 20 Mayısta ulaştı. Ürünü satın aldığım da ürün başlığında yazan işlemciye göre fiyat yazılmış olmasına rağmen bana düşük işlemci geldi fakat müşteri ilgili firmanın hizmetleri ile görüştüğümde başlıkta yazan üründen farklı ürünler yollayabiliyoruz cevabını aldım. Bu olayda benim tek hatam sipariş başlığın da yazan PC Hocası f class 1.1 sisteminde yazan bilgisayarı göndereceklerini düşünerek sipariş detayına bakmamam ama fiyatını da başlıkta yazana göre ödemem. Ayrıca ilgili firmanın müşteri hizmetleri de bana bu konu ile ilgili bir şey yapamıyoruz ama size isterseniz 50 TL lik hediye çeki vermek istiyoruz demek oldu. 

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Tolgahan 12 Haziran 17:41

3 hafta oldu inceleme yapıp bana dönüş yapacaklardı güya ancak ne arayan var ne soran, dolandırıldığımı hissediyorum.

profile-icon Tolgahan 23 Mayıs 03:08

İncelemeniz de ürün gönderiminiz gibi oldukça yavaş ilerliyor sanırım, neyi bekliyorsunuz ürünü aldıktan sonra ki 14 günün geçmesini mi?

İncehesap Logo İncehesap 21 Mayıs 14:40

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede sonuçlanacaktır. Bu süreç içinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon veya mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, İncehesap.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Tolgahan 31 Mayıs 13:24  

    İncelemeniz ne kadar sürecek 1 hafta oldu faha arayan, soran yok siz kesinlikle 14 günlük süreyi bekleyip " üzgünüz beyefendi satın aldıktan sonra 14 gün geçtiğinden işlem yapamıyoruz" diyerek kestirip atacaksınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler