15 Şubat 2014

Inca Modemimde Bağlantı Sorunu Var

Inca IM-205NX model modem kullanıyorum. 25.12.2013 tarihinde hatırı sayılır bir para vererek aldım. 1 ay kadar yaşadığım soruna dayanabildim. Akabinde aldığım firma aracılığıyla teknik servise gönderdim. 20 iş günü içerisinde üzerinde yazılım güncellemesi yapıldı diye göstermelik bir yazıyla geldi. Aynı gün eve gelip modemi tekrar başlattığımda yine aynı sorun.

Kullanım kılavuzunun içinde sene 2014 olmasına rağmen Windows 2000 ve Windows Xp kurulumları var. Ayrıca yine kullanım kılavuzunun içinde bulunan sözde iletişim hattı olan 0212 212 ** ** numarasını aradığımda ise bambaşka bir yer çıkıyor. Bundan sonra kesinlikle Inca bir ürün almam.

Ferhat 788 Okunma

Cevaplar

  • Inca Temsilcisi15 Şubat 2014

    Merhaba, Yaşamış olduğunuz sorunun sebebi modem kurulumunu yanlış yapmanızdan yada hattınızda bir sorun olmasından kaynaklanıyor olabilir. Modemin kurulum işlemi bütün işletim sistemlerinde aynı olduğundan bu konuda kullanım kılavuzunda gerekli bilgiler yer almaktadır. Modeminizde ki gösterge ışıkları normal bir şekilde yanıyor ise modeminizde herhangi bir sorun yok demektir. Ancak yine de kurulum işleminde başarısız oluyorsanız ürünü öncelikle farklı bir bilgisayar ve farklı bir internet hattında denemenizde fayda var. Bu şekilde sorunun nereden kaynaklandığını daha net anlamış olursunuz. Dilerseniz ayrıntılı olarak kurulum desteği almak için ürünün kullanım kılavuzunda yer alan Teknik Destek hattımızı arayabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön