30 Ocak 2014 #2265292

INC Girişim'in Yapmadığı Para İadesi

İNÇ Girişim ve Danışmanlık şirketinden Kosgeb'ten hibe kredi almak üzere 660 tl lık hizmet bedeli ödedim. Kredi kartımdan ödemeyi yaptım ama daha sonra buradaki şikayetleri görünce vazgeçtim ve paramın iadesini istedim. Bunun mümkün olmadığını yasal süre olan bir haftayı geçirdiğimi söylediler.


Ben de daha sonra iyi niyetli davranmadıklarını ve gazeteye yazacağımı söyledim. Bana geri söndüler ve bir sürü kesinti yapıp 330 tl mi geri ödediler. Şimdi diğer yarısını da istiyorum. Bütün gazetelere yazacağım. Elbet biri ilgilenir.

Jale 1.133 Okunma

Cevaplar

  • INC Girişim Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin iade talebinde bulunduğu tarih mevcut yasal sürecin tamamlanmasından sonra olduğu firmamız tarafından tespit edilmiş olup, gerekli iade koşulları müşterimize anlatılmıştır. Müşterimizin faturasını kaybetmesi sonucu toplam ödemiş olduğu bedelin KDV’si düşülmüştür. Ayrıca Kredi kartı ile taksitlendirme işleminin de yapılmasına bağlı olarak gerekli Komisyon oranı düşülmüş ve buna bağlı iadesi gerçekleşmiştir. Ayrıca yapılacak kesintilerin müşterimize detaylı olarak anlatımı yapılmış ve iade tutarı müşterimiz tarafından kabul edilmiş, vermiş olduğu hesabına ödemesi yapılmıştır. Müşterimizin memnuniyeti açısından gerekli şikayet dikkate alınmış ve sonuçlandırılmıştır. Firmamız tarafından yapılan her türlü işlem yasal sorumluluklar çerçevesinde olmaktadır. Sonuç olarak; Müşterimize gerekli iade yapılmış olup herhangi bir tekrar iade söz konusu olmayacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön