20 Eylül 2013

INC Girişim Verdiğim Paramın Karşılığını Alamadım!

Üyeliğimden yaklaşık 9 ay geçmesine rağmen değişik zamanlarda yapmış olduğum görüşmelerde hibeli kredi veren ajansın kendini revize ettiğini bekleyelim sonuçlanınca size bilgi verileceğini bildirerek, kaç zamandır oyalanıyorum. Bugün yaptığımız görüşmelerimizde hala sonuç alınamadığını ne zaman olacağı da belirsiz olduğunu bekleyeceğiz denildi. Bende böyle bir sorun varsa neden üyeliğimi iptal etmediniz beni güvendirip 9/10 ay oyalayıp işimden ettiniz mağdur ettiniz deyip üyelik iptalini ve paramın iadesini istedim.

Tabi ki o meşhur cevabı aldım. İade söz konusu değil, gerekirse üyeliğinizi donduralım dediler ama aklıma yatmadı. Kısacası resmi yoldan hakkımı aramadan önce para iademi istiyorum.

Selim 5.540 Okunma

Cevaplar

  • Selim 27 Nisan 2017

    Hırsız firma her şey parayı çalana kadar (alana kadar değil)

  • Selim 04 Ocak 2014

    REVİZE EDİLEN İŞ KOLUNDAN HİBELİ TEŞVİK KREDİSİ SİZE ÇIKARTILAMAZ DEYİP ÖNCE BAĞKURA GEÇİŞİNİZİ SAĞLAMANIZ GEREKMEKTEDİR DESEYDİNİZ BAKALIM UYE OLMAK İÇİN UĞRAŞIP ÖDEMENİZİ YAPARMI KİMSE BOŞ SÖZ BUNLAR BİZİM PARALARI ALIP EZİYORSUNUZ. SONRADA KURUSIKI ATIYORSUNUZ MAKSAT KENDİNİZİ TATMİN EDECEK BİR CEVAP YAZMAK

  • INC Girişim Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2023202 numaralı şikayete istinaden; INC Türkiye KOBİ Asistans olarak 2009 yılından beri tele-danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir firmayız. Kişilere verilecek olan tele-danışmanlık hizmetimiz müşteri temsilcilerimiz tarafından tanıtılmakta ve kişinin sesli onayı alınarak hizmet süreci başlatılmaktadır. Hizmet süreci kişinin kredi kartı mail order yöntemi ile ödeme yapması ile başlamış ve alınan ödeme karşılığında kişinin ismine ve adresine irsaliyeli fatura kesilerek kargo aracılığı ile gönderilmiştir. Şikayette bulunan müşterimize 06.02.2013 tarihide satış gerçekleştirilmiştir. Müşterimiz ile bu zaman zarfına kadar Kobi proje konusunda gerekli projenin Kosgeb'in sunmuş olduğu Kobi proje vasfına uygun görüldüğü ve revize sonucunun beklendiği bilgisi defalarca verilmesine karşın işlemlerinin firmamız tarafından geciktirildiğini söylemiştir. Ayrıca müşterimiz farklı bir işyerinde sigortalı olması da Kosgeb kaydı açısından sorun olduğu müşterimize bilgi olarak sunulmuştur. Kosgeb'in sunmuş olduğu diğer genel destekler, İşkur destekleri ve Hediye ettiğimiz Kobi Asistans (Back-up) hizmetlerini de bizzat tanımlamaları yapılmıştır. 7 aylık hizmet sürecimiz içerisinde; müşterimizin şikayet etmesi abes iştigal etmektedir. Sonuç olarak ; Takdir edilmelidir ki KOSGEB aracılığı ile verilen Kobi proje konusu 10.10.2012 tarihinde revizeye alınmış olup hala revize kapsamında beklemektedir. Ayrıca bu desteklere bizlerin müdahalesi söz konusu değildir ve bu şekilde de taahhüt verilmemektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön