İnallar Otomotiv Firmadan Almış Olduğum Peugeot 307 Araç!

Serdar A. |

Firmadan 25.500 TL karşılığı almış olduğum aracım ertesi gün otomatik arızasına geçti, aracı tekrar geri götürmeme rağmen 1400 TL karşılığı tamir edilebileceğini söylediler. Ben İnallar gibi büyük bir firmadan araç aldığım için ne bir plaka sorgulaması ne bir Exper kaydı hiçbir şey yaptırmadım. Normal şartlarda 24500 TL olan araç bu firmadan aldığım için güvenilir olduğu için piyasa değerinden fazla para verdim. Sonuç olarak aracı dışarıda kendim yaptırmak zorunda kaldım?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar A.
  23 Aralık
  08:44

  Aradan 1 aydan fazla geçmesine rağmen tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır konuya gereken hassasiyetin gösterilmesini rica ederim

 • 23 Kasım
  15:40

  Değerli müşterimiz,

  Öncelikle markamızı tercih etiğiniz için teşekkür ederiz.
  Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

  Görüş,öneri ve talepleriniz için www.inallar.com.tr internet sitemizden ya da (224) 413 66 00 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  İnallar Müşteri İlişkileri

 • Serdar A.
  20 Kasım
  17:17

  İnallar dan 25.500 TL karşılığı almış olduğum aracım ertesi gün otomatik arızasına geçti servise tekrar götürdüğümde 1.400 TL karşılığında tamir edilebileceğini tarafıma ilettiler normal piyasa değeri 24.500 TL olan araca sırf İnallar dan aldığım için ne plaka sorgulaması ne bir Exper kaydı hiçbir şey yaptırmadım firma güvenilir olduğu için ama sonuç itibari ile kendim otomatik şanzımanı yaptırmak zorunda kaldım konuya gereken hassasiyetin gösterilmesini rica ederim.