31 Ekim 2016

İnallar Bursa Citroen Servisine Aracımı Dört Kez Götürmeme Rağmen Hala Sonuç Yok!

C Elyese model aracımın frene basınca gelen demir sürtme veya balata bitme sesine benzer gelen ses üzerine 4 kere servise gitmeme rağmen hala mağduriyetim giderilmedi. (Aracım Mayıs 2015 aldım garantisi devam etmektedir.)

İlk olarak servise gittiğimde her arabada aynı ses vardır denildi. 2. kez gittiğimde 3 saat bekledim, sadece balata spreyi sıkıp, olduğunu söylediler. Ses daha fazla gelmeye başladı 3. kez gittiğimde ise balata ve diskleri taşladıklarını sorunun giderildiğini söylediler.

Sonuç fiyasko 2 gün sonra yine aynı ses. En son bugün 28.10.2016 13:30 servis görevlisini bana randevu verdi ve her şeyi yaptığını garantiden değişeceğinden bahsetti geldiğimde ise işlemin uzun süreceğini ve ölçümleri yapmak için başka bir gün gelmemi istediler.

Ben böyle kötü bir muamele ile ilk defa karşılaştım. Her seferinde aracımdan gelen ses daha fazla arttı, sanırım disklerim ve balata mahvoldu.

Ahmet 6.550 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet03 Kasım 2016

    Yok arkadaşlar Citroën' i buraya bile şikayet etmek bir fayda vermiyor 5. Kez beni servise çağırıyorlar ölçüm için disk ölçümü yapıp sonuçları merkeze garantiye göndermek için yine bir çözüm yok. Benden bu yorumu okuyan arkadaşlara bir tavsiyedir inallar Nilüfer şubesinde boşuna vakit geçirmeyin araciniz garantili dahi olsa kendizi sinir edip boşuna vakit kaybetmeyin başka çözüm yolları arayın.

  • Ahmet31 Ekim 2016

    Ses gelmeden balata mı temizlenir. Aracımda sorun olduğunu söylediğimde ilk gün biz çalışmıyoruz deyip randevu oluşturmasaydınız. Servis görevlisi teste çıkıp gelen sesi kesmek için balataları temizlemiştir. Fakat aradan 5 gün sonra yine aynı ses gelmeye devam etmektedir. Bunun üzerine Servis aranmış ve erdem bey ile görüşülmüştür ne zamana randevu verebilirsiniz diye sorulmuştur. Bugün gelebilirmiyim diye sorulmuştur ve servis görevlisi 28.10.2016 13:30 demiştir. Kayıtları inceleyip bakabilirsiniz. Servis aranma saati 10:12 (28.10.2016) servis görevlinizin şu saat uygundur gelebilirsiniz demesi habersiz gelmemi oluyor yoksa randevu oluşturmak için nereyi aramam gerekli beni bilgilendirin lütfen

  • Citroen Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın şikayetvar.com yetkilisi, Bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Müşterimiz İzmir yolunda bulunan servisimizin açıldığı ilk gün ziyarette bulunduğu için o gün herhangi bir işlem gerçekleştirilememiştir. Bir hafta sonra servis tarafından araçla test sürüşüne çıkılmış ve müşterimizin aracından geldiğini beyan ettiği fren sesi gelmemiştir. Servisimiz tarafından fren balataları temizlenmiştir. Müşterimizin 28 Ekim 2016 tarihindeki servis ziyaret randevusuz olarak gerçekleşmesine rağmen daha önceki gelişlerinde ses duyulmadığı için kendisi ile tekrar test sürüşüne çıkılmıştır. Çıkılan test sürüşünde müşterimizin beyan ettiği ses yine gelmemiştir. Gelen ses tespit edilmeden servisimiz tarafından araç üzerinde işlem yapılması mümkün değildir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön