3 g
Yorum Yap
#11856119

In Street Yüzlerce Liraya 1 Ay Giyilebilen Adidas Ayakkabı

In Street mağazasından aldığım ayakkabının şikayetimi Adidas’a göndermiştim ancak muhatabım Adidas değilmiş o yüzden şikayetlerimi size iletiyorum.Adidas marka Superstar modeli ayakkabıyı yıllarca kullandım, modeli sevdiğim için her defasında 6-7 ay kullanırım sonra çöp olur diye aldım. 2 buçuk ay önce aldığım Superstar ayakkabının daha toplamda 1 ay bile giymemiş iken bir tekinin iç topuk kısmı yırtıldı. Bu kadar çabuk yırtılması beni garantiye göndermem ile sonuçlandı ama inceleme sonrası üretimle ilgili bir sorun olmadığına karar verilmiş.


Özellikle her zaman dikkat ediyorum, giyip çıkarırken ve en sağlıklı biçimde kullanıyorum ama yüzlerce lira verip 1 ay giyip yırtılacak ise ve sonrasında ürünün arkasında durmayacaksanız bunu prosedür haline getirin.Marka algısı haline gelmiş maalesef marka arkasından para sırtlamak olmuş sonuç. Artık severek giydiğim modeli kullanmayacağım gerçekten eskiye göre Adidas çok kötü kalite ve hizmet veren bir marka haline geldiğine inandırdınız.

Serhat Serhat 254 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • In Street Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla In Street Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 0 747​

  • Serhat3 g

    Muhatabım Adidas sandım şikayetimi size iletiyorum. Merhaba, Adidas Superstar ile ilgili mağduriyetimi şikayet olarak iletmiştim ve ardından olumsuz sonuçlandığından hakkımı aramak için aradım ve görüşmek istedim ancak öğrendiğim bilgi sonucunda buradan tekrar şikayet edip insanların bilmesini istediğim bir konu var. Şöyle ki; instreet den aldığım Adidas ayakkabının garanti inceleme ve süreçlerini Adidas markası değil instreet mağazası yürütüyor. Yani resmen ayakkabı ithalatçı garanti gibi bir durum içerisinde oluyor. Adidas’ı aradığımda muhatap bulamıyorum çünkü instreet ile muhatap olabiliyorum. Bana böyle bir bilgi verilmemesine rağmen resmen Adidas aldığım ayakkabıyı herhangi bir kişiden aldım ve aldığım kişi bana garantisini veriyor Adidas değil. Bu nasıl bir saçmalıktır veya bunun bilgisi nasıl verilmeden satış yapılabiliyor ve Adidas buna göz yumuyor. Gerçekten rezillik ithalatçı garantili Adidas satıyorsanız bunun bilgisini lütfen insanlarla paylaşın. Etik olmayan bir iş Adidas markasına, adına yakışmayan bir durum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler