In Street ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

In Street Sattıkları Ürünün Arkasında Durmuyorlar

449görüntüleme
Erkan
Erkan 13 Kasım 2020 17:51

30 Temmuz 2020 tarihinde Van Avm deki In Street mağazasından almış olduğum Skechers marka ayakkabı aldıktan bir bir buçuk ay sonra açılmalar, yıpranmalar büzülme ve deforme oldu. Ayakkabıyı yenisiyle değişimi mağazaya verdim 30 gün sonra gelen raporda herhangi bir fabrika hatasının olmadığı ve bu yüzden değişimin olmayacağı yönünde karar verilmiş. Firmanın kendi hatasından kaynaklanan mağduriyetimi gidermemekle birlikte yeterince rahat tavırlarla yaklaşımlar gösteriyor. 

In Street Logo
In Street23 Kasım 2020 17:30

Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla In Street Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 0 747

Erkan
Erkan28 Kasım 2020 20:42

M605400113L012120002 takip numaralı ürününüz incelenmiş, üretim kaynaklı bir kusur bulunamamıştır. Ürününüzü teslim almak için mağazamıza ziyaretinizi bekleriz. İkinci defa olarak iadesi için ürünü yolladım. Bana gönderilen mesaj böyle. Yardımcı olacakları yerde yine böyle bir mesajla karşılaştım. Ürünü sattıkları zaman bir ilgi bir ilgi. Ama üründe sıkıntı sorun olsunca muhatap bulamıyoruz. İki aylık ayakkabı bozuluyor, deforme oluyor, açılmalar oluyor, şekil bozukluğu oluyor ama kusurumuz yok deniliyor. Yazık yazık başkaca bir şey demyorum. Kendinize kaliteleli bir ayakkabı alalım diyorsunuz sonra kendi paranızla rezil oluyorsunuz. Yardımcı olacaklarına bu mesajı yolluyorlar. Siz okurların takdirine sunuyorum. Ben yanlış yapıp oradan alışveriş yaptım size tavsiyem siz yapmayın.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler