In Street ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Şeyma'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

In Street Reebok Ayakkabı İncelemesinin Olumsuz Çıkması

498görüntüleme
Şeyma
Şeyma 20 Kasım 2020 23:02

Yaklaşık 1 buçuk sene önce Sakarya Agora AVM'den almış olduğum Reebok ayakkabının yapısı Fileli bir ayakkabı. Sadece evde spor yaparken ve statta koşu, spor yaparken giydim. Yani dışarıda doğru dürüst giymememe rağmen ayak baş parmak ucunun değdiği yerden yırtıldı. 8-10 kere giymişimdir. Firmaya geri gönderip incelenmesi için bulunduğum ildeki avm'ye ayakkabıyı getirerek bir çözüm bulmalarını istedim fakat Düzce Krempark AVM In Street çalışanlarından şu ana kadar gördüğüm en kötü muameleyi gördüm. 

Bir ayakkabıyı kafama fırlatmadıkları kaldı. Ayakkabıyla uğraşmamak için bana "Ama alalı 1 seneyi geçmiş bunu. Bu şekilde olumlu bir cevap alamazsınız." dediler. Ben yine de gönderilmesini talep ettim. Mağazadan çıktıktan sonra durumu öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım. Bana çalışanların yanlış bilgi verdiğini bizzat kendileri söylediler. adidas, Nike ve Reebok markalarında inceleme süresi 2 yılmış. Okuyanların da bilgisi olsun. Ayakkabının incelendikten sonra 21 iş günü içinde telefonuma mesaj geleceğini söylediler. Bana 3 ay oldu asla bir mesaj gelmedi. 3 ay içinde müşteri hizmetlerini 2 kere aradım doğru dürüst bilgi alamadım. Bu tarz durumunu eniştem de In Street'ten aldığı bir spor ayakkabıda yaşadı. Kesinlikle In Street'in çalışma prosedürleri ve çözüm bulmaları yeterli değil. Şu ana kadar yaptığım spor ayakkabı alışverişlerinde beni en çok mağdur eden firma burası oldu. 

Ayakkabınızın başına bir şey gelmezse şanslısınız. Olduysa yandınız! Şikayetimin okunup ilgili yerlere ulaşmasını ve bana bir geri dönüş yapılmazsa bunu Tüketici Hakları'na kadar götüreceğimi de firmanın bilmesini isterim. Sattığınız ürünün arkasında dursanız keşke!

In Street Logo
In Street21 Kasım 2020 09:38

Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla In Street Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 0 747

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler