In Street ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Soner'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

In Street Online Sitede Kartlara Taksit Yapmayıp Herkesi Nakide Zorluyorlar!

487görüntüleme
Soner
Soner 26 Kasım 2020 16:22

Ben hayatımda bu In Street kadar kötü bir marka  görmedi. İnsanlarla dalga geçiyorlar resmen. Zaruri olmadıkça alışveriş yapmıyorum ama ne zaman isim düşse hep bir rezalet. 400 TL verip ayakkabı aldım 2 ayda yırtıldı. Sizin hatanız dediler Hakem Heyeti ile iade ettim. Simdi zaruretten online sitede bütün ürün alayım diyorum bütün kartlara taksit seçeneği belirtiyor fakat müşteri hizmetlerini arıyorum sadece Yapı Kredi ile anlaşmamış var sadece Yapı Kredi' ye taksit oluyor diyor. O zaman neden insanlarla dalga geçip sitenizde diğer kartlara da taksit seçeneği koyuyorsunuz diyorum adam cevap veremiyor ya ben hayatımda bu kadar kötü bir mağazacılık anlayışı görmedim. Etraflarında ki şikayet yağmuruna baksalar utanacaklar ama adamlar hala bu anlayış ile bu pazarda yer alabiliyor. Kimse bir şey almasa batsa gitseler de kurtulsak. Sitede var olan taksitlendirme seçenekleri listesinin ekran resmini aldım ve Hakem Heyeti'ne  şikayette bulundum. Bakalım sonuç ne olacak?

In Street Logo
In Street26 Kasım 2020 17:53

Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla In Street Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 0 747

Soner
Soner26 Kasım 2020 18:14

Verilen cevap neyi açıklıyor cevaba bakar mısınız... Sitemizden anlaşmalı karlar ile taksit yapabilirsiniz. Kardeşim şirket sizin mal sizin kart sizin banane. Ben size şunu soruyorum... Anlaşmalı bankanız (Yapı Kredi) dışında başka kartlar ile taksit yapamamamıza rağmen neden sitenizde taksit yapılabilen kart seçeneklerinde ayrı ayrı hangi bankaya nasıl taksit olduğunu belirtip insanlad ile dalga geçiyorsunuz. Ben size bunu yasal yollarla düzellttiririm merak etmeyin siz. Bakalım tüketiciyi kandırmak neymiş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler