In Street ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

In Street Kullanılmış Ürün Gönderildi

769görüntüleme
Mehmet
Mehmet 30 Kasım 2020 14:32

32011252026354 numaralı siparişle In Street internet sitesinden Lumberjack marka bir ayakkabı aldım. Ürün Aras Kargo ile sorunsuz bir şekilde ulaştı, dış paketinde bir sorun görünmüyordu. Paket içindeki ayakkabı kutusu açılmış, deforme olmuş ve ayakkabının üst ve alt kısmında lekeler vardı. İade süreciyle uğraşmamak adına evin içinde denedim ancak numarası da olmadı. İade ve değişimin mağazalardan yapılabileceği söylendiği için ürünü Forum Kayseri In Street mağazasına götürdüm. 

Görevliler ayakkabıya bakıp, kullanılmış olduğunu ve bu şekilde kabul edemeyeceklerini söylediler. Durumu burada olduğu gibi aynen aktardım kendilerine ancak alenen yalancı muamelesi yaptılar. Görevlilerden biri internet üzerinden iademi gerçekleştirebileceğimi ve bazı ürünlerin mağazalar tarafından gönderimi yapıldığı için böyle şeyler olabileceğini söyledi. İade koduyla Aras Kargo aracılığıyla ürünümü gönderdim, sorunumun bir an önce çözülmesini ve para iadesi yapılmasını talep ediyorum.

In Street Logo
In Street30 Kasım 2020 16:18

Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla In Street Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 0 747​

Mehmet
Mehmet04 Aralık 2020 21:16

Ürün tarafınıza ulaşalı 2 gün oldu, hala iade inceleniyor olarak görünüyor sistemde. Tarafıma bir dönüş yapılmadı

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler