In Street ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İsmail sonuçtan hiç memnun değil

In Street Ayakkabım Ortada Yok!

584
İsmail
İsmail 02 Ocak 22:15

19 Eylül 2022'de Aksaray In Street mağazasından Nike ® marka spor ayakkabı aldım. Yaklaşık 20 gün sonra Nike amblemleri ya da logoları ne derseniz deyin soyulmaya başladı. 07.11.2022 tarihinde ürünün incelenmesi için In Street mağazasına teslim ettim. 02.01.2023 olmasına rağmen üründen hiçbir haber yok. Çabalarım sonucu işlem devam ediyor yanıtları aldım müşteri hizmetlerinden. Yine kendi çabalarımla FLO ® mağazasına gittim sormaya aralık ayının 15 'i gibi dediler ayakkabınız gelmiş, getirin o zaman dedim. 

Ayakkabı yanlış gelmiş isim benim ayakkabı başkasının. En son 20 aralıkta tarafıma ayakkabınız mağazamıza geldiğinde bilgilendirme mesajı alacaksınız diye mesaj geldi. Onunda üzerinden 12 gün geçti.

 In Street mağazasının bulunduğu bina kentsel dönüşüme girdiği için sıkıştırmayalım nasıl olsa halledilir dedim ama 2 ay süre geçmek üzere ve ben 1300 lira vererek aldığım ayakkabım ortada yok. Bu vakitten sonra ayakkabıyı ya da değişimi değil paramı istiyorum.

Gelişme
Gelişme

07 Ocak 11:46
Ek
Ek

Evet tarafıma dönüldü ve 4 ocaktan sonra mağazaya gidip değişim yapabileceğim söylendi. Fakat mağazaya gerekli bilgilendirme yapılmadığı için ürünü alamıyorum. Bir an önce mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Böyle bir markanın insanları bu şekilde mağdur etmesi inanılır gibi değil.

06 Ocak 12:01
Ek
Ek

4 ocaktan sonra Değişim yapacaklarını söylemelerine rağmen mağaza bilgilendirilmediği için yeni ürünü alamıyorum.

In Street Logo
In Street03 Ocak 10:30
İsmail
İsmail03 Ocak 22:58

Arayarak sorunu çözen In Street müşteri hizmetlerine teşekkür ederim.

İsmail
İsmail05 Ocak 17:21
In Street Ayakkabım Ortada Yok!
In Street Ayakkabım Ortada Yok!

Sorunum ne yazık ki çözülmedi. Şikayet sonrası bana ulaşan In Street müşteri hizmetleri çalışanı sorunumu dinledi hemen ilgileneceğini söyledi. Gerçekten de yaklaşık 46 dakika sonra arayarak ürünün değişimin yapacaklarını söylediler ve bende bunu kabul ettim. 4 ocaktan sonra mağazaya gidip ayakkabımı alabileceğim söylendi. Dün mağazaya uğradım kendilerine hiçbir bilgi verilmemiş. Bugün yine uğradım maalesef yine hiçbir gelişme yok. Siz insanlarla dalga mı geçiyorsunuz. Arama kayıtları ile ilgili ses kaydı alıyorsunuz. Ekte gönderdiğim resimlerde arama saatleriniz yazıyor bir zahmet dinleyiniz. Her seferinde birilerine konuyu anlatmaktan bıktım usandım. Bugün müşteri hizmetlerinizi aradım tekrar. Talebimin göründüğünü ama gerekli işlemlerin yapılmadığını belirtti. Hemen ilgileneceğini söyledi. Ben artık 2 aydır yazmaktan ve anlatmaktan bıktım. Gereken ne ise onu yapınız. Hikaye dinlemek istemiyorum. Bu nedenle tarafıma mail ya da SMS mesajı ile konu hakkında bilgilendirilmek istiyorum.

İsmail
İsmail11 Ocak 09:44
In Street Ayakkabım Ortada Yok!

Garantiye gönderdiğim ve üzerinden 2 aydan fazla süre geçen, bu ay 3. Taksitini ödediğim ayakkabım hala ortada yok. Değişim öneren firmadan da ses soluk yok.

Benzer Şikayetler

profile
715
13 Nisan

Denizli/Teras Park /In Street Ayakkabı Mağazası

Denizli/Teras Park/In Street Mağazasından 5 Ocak 2023 tarihinde aldığım spor ayakkabı 2 ay sonra açıldı, kaplaması yarıldı garanti sürecinde olduğu için mağazaya götürdüm. İnceleme için aldılar. Aradan 24 gün geçti. İade/değişim olarak mesaj aldım. İade yapmak istedim. Fişimde bir kod olması gerekiy...

  • profile
1 Destekçi
profile
422
18 Şubat
profile
Selda'nın Teşekkür Mesajı
  • 24 Şubat 02:04

“Teşekkürler sorunum çözüldü”

In Street İade Alıyorlar Ödeme Yapmıyorlar

2 bot aldım aynı anda iade yaptım aynı faturalı ürünü 1 adet ürünün parası yattı 2. Ürünün parası yatmadı üzerinden 1 aydan fazla geçti müşteri hizmet...

profile
239
14 Şubat

In Street Ürün İnceleme Şikayeti

Kar botu diye aldığımız ürün 1 ay gibi kısa bir sürede yanlardan açıldı Forum İstanbul mağazasından aldığım için oraya götürdüm mesaj atmışlar müşteri memnuniyeti adına tadilatının yaptık diye ne mağazaya ulaşabiliyorum ne müşteri hizmetlerine! Hiçbir şekilde telefonlara bakmıyorlar yazık.

profile
1.388
29 Ocak

In Street İade İşlemi Yapmıyor...

Yaklaşık 2 hafta önce In Street online mağazasından çocuklarımın doğum günleri için bir adet manto ve bir adet spor ayakkabı siparişi verdim. Üzerinden bir hafta geçmesine rağmen ürünlerin mağazaya ulaştığı mesajı gelmedi, tesadüfen Optimum In Street mağazasının önünden geçerken bir uğrayım dedim be...

In Street İade İşlemi Yapmıyor...
profile
183
28 Aralık 2022

In Street Teslimat Sorunu Sıfır Hizmet

20 Aralık 2022 de In Street internet üzerinden aldığım, mağazaya teslim çantam... Mağazaya teslim mesajı geldikten sonra almaya gittiğimde orada olmadığı söylendi. Kargodan mağazaya teslim edildiği gözükmesine rağmen mağaza tarafından teslim alınmadığı,. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım tal...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .